‘Na bhule hain, na bhulne denge’: BJP releases stickers, masks in Bihar with Sushant Singh’s photo

بی جی پی بی بهار کمپینی را راه اندازی کرده است که به دنبال عدالت برای سوشنت سینگ راجپوت بازیگر فقید بالیوود با برچسب ها و ماسک های حامل تصویر بازیگر فقید است.

سلول فرهنگی حزب – کالا سانسکریتی منچ- برچسب ها و ماسک ها را با عکس راجپوت و پیام Na bhoole hain، na bhulne denge منتشر کرده است (ما نه فراموش کرده ایم و نه اجازه خواهیم داد کسی فراموش کند).

این بازیگر در ۱۴ ژوئن سال جاری در محل اقامتش مرده پیدا شد.

وارون کومار سینگ هماهنگ کننده ایالت بی جی پی کالا سانسکریتی منچ گفت که تا کنون ۳۰ هزار برچسب و پوستر و ۳۰ هزار ماسک صورت چاپ کرده اند.

سینگ می گوید: «ما از این ها به عنوان نشانه جنبشی برای جستجوی عدالت برای بازیگر فقیدی که در بمبئی درگذشت، استفاده کرده ایم.»

با نزدیک شدن به انتخابات مجمع بیهر، ادعاهایی مبنی بر تلاش حزب برای دادن زاویه سیاسی به این موضوع وجود داشته است.

وارون در پاسخ به این ادعاها گفت: این یک مسئله سیاسی نیست بلکه موضوعی نزدیک به قلب من است. پیش از این، ما خواستار تحقیق CBI برای بررسی این موضوع (مرگ سوشانت سینگ راجپوت) شدیم. من حتی نامه هایی برای وزرا فرستاده بودم که خواستار عدالت برای او (سوشانت) بودند.»

وی ادامه داد: ما این حرکت را از 26 خرداد آغاز کرده بودیم. من که بخشی از بی جی پی کالا سانسکریتی منچ بودم، از او حمایت کردم. او یک هنرمند بود و من هم همین طور.»

سینگ در مورد اینکه چرا رهبران بی جی پی از برچسب ها و ماسک ها استفاده می کنند، گفت: «از دفتر بی جی پی آغاز شد بنابراین ما اولین کسانی بودیم که آن را روی خودروهایمان گذاشتیم.»

نیخیل آناند سخنگوی بیهار بی جی پی گفت: بی جی پی کالا سانسکریتی منچ برای رفاه هنرمندان کار می کرده است. اونا دارن به سوشانت سينگ راجپوت اداي احترام ميکنن و عدالت ميخوان

آناند گفت: هرگز یک گام سیاسی نبود بلکه احساس همبستگی است.

راجیف رانجان از جی دی او گفت: «از آنجا که تاریخ های انتخابات هنوز فاش نشده است، نمی توان مرگ (سوشانت) این بازیگر را با انتخابات آینده در بهار متصل کرد.

رانجان گفت: تحریک کسی برای خودکشی موضوع نگرانی است.

وی افزود: دولت مهاراشترا در این موضوع پلیس ایالتی را کنترل می کرد.

در ۱۹ اوت دیوان عالی از CBI خواسته بود که پرونده مربوط به مرگ این بازیگر را بررسی کند، در حالی که نگه داشته بود که FIR ثبت شده در پتنا مشروع است.

این آژانس پس از آن که مرکز توصیه دولت بیهار برای انتقال کاوشگر در این موضوع را از پاتنا پذیرفت، یک FIR علیه بازیگر نقش رئا چاکرابورتی و دیگران در ارتباط با مرگ این بازیگر ثبت کرده است.

اداره اجرای (ED) در تاریخ 31 ژوئیه ثبت شده بود اجرای گزارش اطلاعات مورد در مورد مرگ بازیگر فقید پس از اولین گزارش اطلاعات (FIR) توسط پدر راجپوت KK سینگ علیه Rhea Chakraborty در Bihar در تاریخ 28 ژوئیه واصل شد.

(با اینپورت های ANI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de