مرموز غرش صدا در بنگلور با توجه به ‘روزمره’ IAF تست پرواز

با صدای بلند و مرموز غرش صدا در چندین بخش از بنگالور در بعد از ظهر چهارشنبه که باعث وحشت در میان ساکنان شهرستان شد و با توجه به روال نیروی هوایی هند پرواز آزمایشی شامل یک مافوق صوت, مشخصات, وزارت دفاع گفت.

با صدای بلند سر و صدا ایجاد شده کاملا یک بال بال زدن در شهر و هیچ آژانس روشن دلیل در حالی که آن حکومت به عنوان یک زلزله.

بعد در شب بعد از 9:30 pm, وزارت دفاع سخنگو در بنگلور گفت این بود: “روال IAF پرواز آزمایشی شامل یک مافوق صوت مشخصات که در زمان خاموش از Bluru فرودگاه و پرواز در حریم هوایی اختصاص داده شده به خوبی در خارج از محدوده شهر است.”

“این هواپیما از سیستم هواپیما و تست استقرار (س) که تست Pilots & Flight آزمون مهندسان به طور معمول تست کردن تمام هواپیما را” طرفدار بنگلور گفت: در آن حساب رسمی توییتر.

صوتی بوم بود احتمالا شنیده می شود در حالی که این هواپیما از کرم مافوق صوت به مافوق صوت با سرعت بین 36,000 و 40000 فوت ارتفاع آن گفت.

“این هواپیما بود دور از شهر محدودیت زمانی که این رخ داده است. صدای یک انفجار صوتی شنیده می شود و احساس یک ناظر حتی زمانی که هواپیما در پرواز است به عنوان دور به عنوان 65 تا 80 کیلومتر دورتر از فرد” به آن اضافه شده است.

صدا که شنیده شد در سراسر شهر در اطراف 1.20 pm ایجاد شده و یک سری از گمانه زنی به وجود وضوح در مورد منبع با برخی حتی به شوخی نشان می دهد در رسانه های اجتماعی منتشر شد که در آن تهاجم بیگانه است.

بسیاری بیم آن می تواند یک لرزش خفیف به عنوان درها و پنجره ها را تکان داد و پس از سر و صدا بود اما رد کارناتاکا دولت فاجعه طبیعی نظارت مرکز که روشن است که seismometers نمی گرفتن هر ارتعاشات زمین به طور کلی به عنوان اتفاق می افتد در طول یک لرزش خفیف.

این بنگلور پلیس گفت: صدا پررونق شنیده شد در سراسر شرقی بنگلور – از فرودگاه بین المللی Kalyan نگر MG جاده Marathahalli, Whitefield Sarjapur الکترونیک شهر تا به Hebbagodi.

“ما در حال تلاش برای تعیین منبع سر و صدا. HAL & IAF مقامات هر دو شده است تماس,” او گفت:.

منبع بود را تایید کرد و تنها در شب حدود 8 ساعت پس از حادثه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de