خرید رپورتاژ

همسر من از دست همه علاقه به رابطه جنسی – شیوه زندگی

به روز شده: Jan 28, 2020, 08:25 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveهمسر من است نه در همه علاقه مند به رابطه جنسی پس از تولد ما فرزند دوم. فرزند من در حال حاضر 6 سال و ما تا به حال رابطه جنسی بین 2 و 4 بار در تمام این مدت. من از جان گذشته و فکر می کنم در مورد رابطه جنسی در هر روز است. چه کار کنم ؟ من می ترسم من را ترک خواهد کرد بدون رابطه جنسی. لطفا مرا راهنمایی کنید.
— Jitendra P
چه همسر خود را در حال رفتن را از طریق نسبتا شایع است زیرا مادری تغییرات بدن در راه ما هنوز به طور کامل درک. اگر او تمایلی به داشتن رابطه جنسی با شما وجود دارد عاطفی و فیزیکی دلیل برای این که نیاز به مشاوره. آن را ممکن است چیزی برای انجام با عدم علاقه به شما و همه چیز را با او چگونه احساس می کند در مورد بدن خود. من پیشنهاد می کنم شما به او صحبت می کنند در این مورد به او بگویید که چرا صمیمیت فیزیکی برای شما مهم است و از او بپرسید اگر او آماده است برای انجام کاری در مورد آن. اگر او بهترین کاری که شما می توانید هر دو انجام دهید این است که صحبت با یک مشاور یا درمانگر و دریافت برخی از مشاوره در مورد چگونگی این کار را به شیوه ای که مناسب شما هر دو.

من شده اند آشنایی یک دختر برای چند ماه. ما به نظر می رسد به یک جاذبه قوی نسبت به یکدیگر اما برای برخی از دلیل چیزهایی که به نظر نمی رسد به رفتن بیشتر است. من نمی دانم اگر او می خواهد یک رابطه, و یا اگر او فقط دوست دارد صرف وقت با من. آن را به من رانندگی دیوانه. من می خواهم به فقط از او بپرسید به طور مستقیم اما نه به حال شجاعت به انجام این کار از آنجا که من نمی خواهید برای آمدن در سراسر بیش از حد قوی و ترساندن او. است وجود دارد یک راه زیرکانه از درخواست از او در این مورد ؟
من فکر می کنم اشاره از جاذبه شما هر دو سهم به اندازه کافی ظریف است. شما نمی خواهد او را دور ترساندن به سادگی با صادق بودن در مورد چگونه شما احساس می کنید. شما پاسخ خود را دریافت کنید به هر حال. فکر می کنم در مورد چگونه شما آماده برای حمل در یک حالت برزخ و غوطه هر زمان که شما آماده هستید.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im