من بیش از حد مذهبی سابق می خواهد ما را به عقب بر گردیم

من بیش از حد مذهبی سابق می خواهد ما را به عقب بر گردیم – شیوه زندگی

انتشار: Mar 19, 2020, 05:25 IST | DR عشق | بمبئی

ما به پایان رسید و ما به دلیل ارتباط من با او را ندارد

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن دوست پسر سابق بود که بیش از حد مذهبی آغاز شده است که بر روابط ما در تمام انواع از راه. او از من خواست به دعا با او آغاز شده که بسیار عجیب و غریب نظریه ها در مورد افرادی که نمی اشتراک گذاشتن باورها و در نهایت شروع به سوال همه چیز من فکر کردم من می دانستم که در مورد او. ما به پایان رسید و ما به دلیل ارتباط من با او را ندارد. به تازگی او به من ارسال یک پیام از من درخواست تجدید نظر است. من نمی دانم اگر من می خواهم به او فرصت دیگری. چه کار کنم ؟

این بستگی دارد به طور کامل بر این که آیا شما مایل به پذیرفتن او راه او است باورهای غیر منطقی و تمام. اگر شما فکر می کنم او حاضر است برای تغییر جنبه های شخصیت او را برای شما راحت تر ارتباط ممکن است تغییر در برخی از راه است که باعث می شود آن را برای شما قابل قبول. اگر, از سوی دیگر او به سادگی می خواهد شما را به تجدید نظر در تصمیم خود را, شما باید سعی کنید و به خودتان یادآوری کنید که چرا شما به پایان رسید این در وهله اول. چه ساخته شده شما ناراضی است ؟ آیا شما مایل به تحمل تر و یا می خواهید به جای حرکت می کند و به شخص دیگری فرصت ؟ من پیشنهاد می کنم شما وزن هر دو گزینه.

من فقط به حال یک پسر در زندگی من تا کنون و ما باید با هم برای 10 سال در حال حاضر. آن را نمی کند حتی احساس می کنم مثل یک رابطه به دلیل آن است که بسیار معمول است. من می ترسم از پایان آن ، من باید?

چگونه دوست پسر خود را احساس می کنید در این مورد ؟ می تواند شما دو نفر بحث در مورد تقویت آنچه شما هنگامی احساس برای هر یک از دیگر ؟ چه شما تصمیم به انجام بستگی دارد آنچه شما انتظار می رود از یک رابطه و اینکه آیا این انتظارات برآورده شود. اگر آنها نمی, شما باید بیشتر آوازی در این مورد. اگر او راضی چیزهایی که ممکن است در ادامه راه آنها را برای در حالی که شما ممکن است در نهایت خودتان پرسیدن همین سوال چند سال از هم اکنون. چرا صبر کنید ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de