خرید رپورتاژ

شوهر من مانند یک غریبه به من – زندگی

به روز شده: Jan 29, 2020, 08:25 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveشوهر من مانند یک غریبه به مه هستم پر از بدبختی در ازدواج است. ما شده اند با هم به مدت سه ماه و من حتی نمی احساس می کنم مثل یک زن. شوهر من مانند یک غریبه که به من خوشامد می گوید در صبح و سپس می گوید: سلام زمانی که او به خانه از کار در شب. من نمی دانم اگر او به این توافق رسیدند فقط به پدر و مادر خود را خوشحال به خاطر این بود که مرتب اما رانندگی من دیوانه چون من احساس هیچ کس دوستش نداره و ناخواسته. من فقط صرف زمان من در تلویزیون است. چگونه می توانم حل و فصل این ؟
یکی از اولین چیزهایی که شما نیاز به انجام است تمرکز بر گرفتن زندگی خود را به دلیل تماشای تلویزیون است که نمی تواند از هر گونه استفاده ندارند. اگر شوهر شما نیست و در برقراری ارتباط شما به سادگی ممکن است باید سعی کنید سخت تر به دریافت از طریق به او. صحبت با خانواده و دوستان و در اعتماد کسی که می تواند یک مکالمه با او از طرف شما. ازدواج را می توان روی حیله و تزویر, اما آنها همچنین می توانید هنگامی که کانال های ارتباطی باز است. شما به احساس بدبختی می کنم که شما انجام, اما این حل نمی شود بدون صداقت و یا تلاش برای رسیدن به.

من نمی دانم اگر من دختر است دستکاری من یا من فقط overthinking, همه چیز او می کند. او خوب به من در زمانی که او می خواهد ما را به انجام کاری او را دوست دارد و بسیار دوستانه وقتی که من چیزی را نشان می دهد به جای. چگونه می توانم او را تغییر دهم ؟
اگر شما ناراضی هستید در مورد چیزی است که شما باید در مورد آن صحبت کنید در آن لحظه به جای فکر کردن در مورد آن است. باز در مورد چگونه شما احساس می کنید صحبت کردن در مورد چیزی است که شما را ناراحت کننده و از او بپرسید که چرا خواسته های خود را مهم تر از خود است. در آن طول می کشد زمان برای یک زن و شوهر برای رسیدن به یک درک بهتر از یکدیگر و خواسته. احترام متقابل الزامی است بنابراین به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید هر روز اگر شما باید تا زمانی که پیام می رود از طریق.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de