شوهر من است, طالع بینی عجایب!

شوهر من است, طالع بینی عجایب! – شیوه زندگی

انتشار: Apr 18, 2020, 05:15 IST | DR عشق | بمبئی

او انجام نمی دهد هر چیزی را بدون مشاوره کتاب خود را در طالع بینی است و مرا دیوانه

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picشوهر من ایمان طالع بینی و یک گورو او ملاقات چند سال پیش است که باعث برخی از مسائل جدی بین ما. من باور نمی کنم در هر یک از این چیزها و حتی نمی فکر می کنم در مورد علائم ستاره. او انجام نمی دهد هر چیزی را بدون مشاوره کتاب خود را در طالع بینی است و مرا دیوانه. در آغاز من تحمل این دلیل من فکر کردم این یک سرگرمی است. در حال حاضر من می بینم که آن را تحت تاثیر قرار هر طرح ما را و من می ترسم از آنچه که در آینده نگه می دارد برای ما. او فکر می کند من پارانوئید و می خواهد من را به یادگیری در مورد این چیزها اما من فقط علاقه مند نیست. چگونه می تواند این ازدواج زنده ماندن تا زمانی که ما چنین روش های مختلف برای زندگی ؟

آن را نمی خواهد زنده بماند مگر اینکه شما در پیدا کردن یک راه از انطباق اعتقادات خود و یا مگر اینکه او موافقت خود را با تکیه بر آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی خطور زندگی خود را با هم. اگر او می خواهد این ازدواج به کار او خواهد شد به سادگی به رسمیت بشناسد و قبول کند که همه چیز نیاز به تغییر. شما می توانید همیشه موافق به مخالف خود را در مورد فردی باورهای اما به احترام متقابل و توانایی برای پیدا کردن یک مسیر است که نه ناراحتی شخص دیگر.

من برنده یک بلیط رفت و آمد مکرر بسته در محل کار و خواسته های من دوست پسر, اگر او می خواست به همراه من است. او گفت که او نمی تواند چرا که او که قرار بود برای به دست آوردن زمان از کار, اما در حال حاضر می گوید: “من به بازگشت کوپن به خاطر او ناراحت کننده است من رفتن با خودم. من نمی دانم اگر این بدان معنی است که او نمی تواند به من اعتماد کن و یا ترس از امنیت من, اما من نمی خواهم به دور از آنچه که من را به حق برنده شد. ما چگونه حل و فصل این ؟

از او بپرسید چه مشکل است به دلیل آن است که اگر مورد اعتماد این است که یک مشکل بزرگتر از بدانند چه چیزی را در مورد جایزه خود را. اگر او ناامن است در مورد چیزی است که هر چه زودتر شما هم این بحث بهتر است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de