‘دوستان من مودی با تشکر از شما برای این بازدید’, مغلوب ساختن پیشی جستن را می نویسد برای

PM

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر نارندرا نخست وزیر پس از دریافت یک جشن استقبال در هند. در طول سفر خود به Sabarmati آشرام تهمت نوشت: در آخرین بازدید’ کتاب ‘به دوستان من نخست وزیر مودی – با تشکر از شما برای این سایت بازدید فوق العاده.”

بازدیدکنندگان کتاب خرس امضا از مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania Trump.

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده وارد هند در اولین سفر خارجی او موفق به دریافت یک ویژه استقبال از ‘دوست’ نارندرا نخست وزیر که داد او را از آغوش او بیرون آمد و هواپیما.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در حدود 11:40 AM سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی در اولین سفر رسمی به هند در تلاش برای تقویت روابط بین دو کشور. او همراه ما بانوی اول Melania Trump و دختر, Ivanka Trump.

گجرات وزیر Vijay Rupani شد همچنین در حال حاضر در فرودگاه همراه با مقامات دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن 36 ساعت اقامت در هند آغاز می شود با یک roadshow مراجعه به Sabarmati آشرام و عظیم خوش آمدید رویداد در Motera ورزشگاه. او خواهد شد و سپس emplane برای آگره که در آن او را به یک تور از تاج محل.

از آگرا تهمت را به دهلی نو حدود 7:30 pm جایی که او صرف تمام روز در روز سه شنبه در درگیری های رسمی.

این دیدار انتظار می رود به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا دو جانبه دفاعی و استراتژیک روابط میان هند و ایالات متحده اما بعید است که به تولید نتایج ملموس در حل و فصل مسائل موجب ناراحتی مانند تجارت تعرفه ها.

به گفته مقامات هر دو طرف مذاکرات بین تهمت و مودی به احتمال زیاد با تمرکز بر طیف گسترده ای از موضوعات دو جانبه و مسائل منطقه ای از جمله تجارت و سرمایه گذاری, دفاع و امنیت, مبارزه با تروریسم, انرژی, امنیت, آزادی های مذهبی, پیشنهاد مذاکرات صلح با طالبان در افغانستان و وضعیت در اقیانوس هند و آرام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>