‘دکتر فقط به من گفت که من تست مثبت با تاج’: Ram Gopal Varma, چهره, واکنش در روز احمق آوریل شوخی

فیلمساز Ram Gopal Varma شناخته شده است که در مجادلات در برخی یا راه دیگر. امروز او همان و در هیچ زمان و با مته سوراخ کردن فشار از شهروندان. در حال انجام coronavirus شیوع و April Fools’ Day, RGV تصمیم به بازی همراه با طرفداران خود اما این نتیجه معکوس بر او بلافاصله. بله رم در زمان خود را به صفحه توییتر و نوشت: “من دکتر فقط به من گفت که من تست مثبت با کرونا”.

پس از گرفتن ناودان توسط شهروندان, RGV نوشت: “متاسفم که نا امید, اما در حال حاضر او به من می گوید آن را یک شوخی آوریل احمق (سرخ چهره) آن را تقصیر او و نه من.”

او در ادامه توضیح داد که او فکر ساخت این وضعیت سبک تر است. از سرکار مدیر پرسیدم به هر حال من فقط در تلاش برای ایجاد نور از یک تیره و تار وضعیت اما شوخی است بر من و اگر من کسی دلخور من صمیمانه عذر خواهی به آنها”.

RGV به این نتیجه رسیدند با نوشتن “این احمق آوریل ..من purugu آهنگ در 3 ساعت عبور TFI, افراد مشهور, آهنگ از 3 روز نمایش ..چرا چرا چرا ؟ ؟ ؟ https://youtu.be/EFzOA0-jfOo”

چک کردن توییت های زیر:

اوایل امروز صحبت کردن در مورد آهنگ خود را در رم نیز با “تاج Purugu آهنگ کامل آزمایش مثبت و پس از گرفتن درمان, آن را در حال حاضر انتشار و پس از 1 ساعت در 6.30 pm”.

رم تا به حال بیشتر توییتی در مورد COVID-19 بیان “هر چند بی سواد, مادام, تاج جدید ما را معلم به ما آموخت که بسیاری از چیزهای جدید در زبان انگلیسی مانند 1.اجتماعی فاصله 2.پناهگاه در محل 3. مستند 4.صاف منحنی 5.ضعف سيستم ايمنی 6.خود انزوا 7.تجهیزات حفاظت شخصی و غیره”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de