دیجیتال من دوستان گورگان مبتنی بر بازاریابی دیجیتال شرکت رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ

دیجیتال من دوستان گورگان مبتنی بر بازاریابی دیجیتال شرکت رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ – شیوه زندگی

انتشار: Jun 18, 2020, 13:39 IST | همکاری محتوا | بمبئی

یک گورگان مبتنی بر بازاریابی دیجیتال شرکت دیجیتال من دوستان که راه اندازی اولین فیلتر به نام ‘که تاثیر گذار’ تا زمانی یک نقطه عطف بزرگ!

My Digital Buddy

دیجیتال من دوستان

از آنجایی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی خود را گسترش داده اند بال های آن به ارمغان آورده است در بسیاری از خلاقیت و نوآوری. روند Instagram فیلتر جدید است و با وجود فیلتر های چندگانه در دسترس بر روی پلت فرم است که باید خود را USP. ‘My Digital دوستان’ یک گورگان مبتنی بر بازاریابی دیجیتال شرکت راه اندازی اولین فیلتر به نام ‘که تاثیر گذار” است که در حال حاضر به یک نقطه عطف از 4 میلیون و شمارش. این فیلتر یکی از نوع خود است که به کاربران یک گزینه به برچسب مورد علاقه خود را اثرگذارندهها در Instagram داستان.

این فیلتر دارای دسته بندی های مختلف مانند مورد علاقه مد وبلاگ نویس مورد علاقه آرایش هنرمند مورد علاقه TikToker مورد علاقه زیبایی وبلاگ نویس مورد علاقه شیوه زندگی, وبلاگ نویس, غذای مورد علاقه, وبلاگ نویس, و بسیاری دیگر. در حالی که کاربران هنوز هم می توانید برچسب های خود را مورد علاقه وبلاگ نویسان در Instagram داستان اما این فیلتر خاص خود را دارد و در عین حال منحصر به فرد منحصر به فرد است. این فیلتر تعاملی موفق به دریافت آن 500K برداشت ظرف 48 ساعت. آن است که دوباره یک رکورد تعیین شده توسط ‘My Digital دوستان’ در یک زمان بسیار کمتری قاب.

طبق اطلاعات بسیاری از کاربران خود را نشان داد عشق به مورد علاقه خود را تاثیر گذار با زدن آنها را در Instagram داستان از طریق فیلتر. علاوه بر این فیلتر رو محبوب به عنوان بسیاری از تاثیرگذاران دوباره به اشتراک گذاشته داستان خود را در صفحات مربوطه. با توجه به این در هیچ زمان است که تاثیر گذار فیلتر کردم ویروسی و رسیده به توده ها با سرعت نور است. میکرو اثرگذارندهها با استفاده از این فیلترها و حتی shoutout از اکثریت لیست اثرگذارندهها. با یک کلمه از دهان این فیلتر توسط ‘My Digital دوستان’ مشغول به کار به عنوان یک ابزار بازاریابی برای تاثیرگذاران.

در طول 15 روز فیلتر موفق به دریافت بیش از 4 میلیون برداشت و بیش از 60K قطاری. صحبت در مورد این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما انتظار این فیلتر به خوبی انجام دهد اما انتظار می رود این ارقام جادویی. آن معجزه آسا که میکرو اثرگذارندهها شروع به استفاده از ‘که تاثیر گذار و جمعیت آن در Instagram. آن را نه تنها به سود سازمان است اما همچنین به عنوان یک بازاریابی آهنربا برای اثرگذارندهها به عنوان آنها را به دست آورد هزاران نفر از پیروان ارگانیک.” خوب این باعث می شود یک چیز روشن است که Instagram فیلتر خلاق ترین ابزار برای بسیاری از مارک های و اثرگذارندهها. ‘My Digital دوستان’ در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی 6 فیلتر جدید از جمله “حدس می زنم که عبارت” و بسیاری دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net