من افسردگی کشتن روابط

من افسردگی کشتن روابط – زندگی

به روز شده: مه 27, 2020, 05:45 IST | DR عشق | بمبئی

من همیشه به دوست پسر من چه مشکل است به طوری که آنها آگاه هستند که رفتار من است که اغلب توسط دارو من در

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن شده اند در درمان برای سال در حال حاضر از آنجایی که من از دانشگاه فارغ التحصیل شد. من از افسردگی رنج می برند و این تحت تاثیر روابط من با همه من به تاریخ. من همیشه به دوست پسر من چه مشکل است به طوری که آنها آگاه هستند که رفتار من است که اغلب توسط دارو من هستم. هیچ یک از آنها را به آخرین طولانی به این دلیل که آنها لازم نیست که صبر با من باشد. من شروع به فکر می کنم که من هرگز یک رابطه با کسی که به دلیل بیماری است. لطفا به من کمک کند.

افسردگی یک بیماری است که می تواند یک عمر گذشته. دادن در روابط زیرا شما اعتقاد دارم که شما هرگز پیدا کردن کسی که شما را درک است و نه یک روش معقول هر چند. شما در حال پایگاه خود را در آینده در این نوع از مردم شما شده اند در گذشته خود را. صحبت می کنند به درمانگر خود را در مورد چگونه شما احساس می کنید صحبت در مورد ترس خود را کنید و سعی کنید جلسه به عنوان بسیاری از مردم به عنوان شما می توانید. این شده است هرگز به آسان است زیرا شما می دانید چگونه بیماری خود را احتمالا باعث می شود آن را آسان تر به بدبین تر از, خوش بینانه, اما من اعتقاد دارم که شما را پیدا خواهد کرد کسی که می تواند همدردی خود را با بیماری است. آن را تنها یک موضوع از زمان بنابراین نمی دهد تا فقط رتبهدهی نشده است.

ارتباط من با سابق من به پایان رسید و بعد متوجه شدم او در من, اما من هنوز هم احساسات او و از دست آنچه که ما تا به حال. من باید او را به عقب ؟

که تصمیم خود را, اما من پیشنهاد می کنم شما برخی از زمان به ارزیابی جوانب مثبت و منفی هستند. شما ممکن است از دست آنچه شما بود اما شما نباید اجازه دهید که کاهش تاثیر از آنچه که او انجام داد. اگر شما انتخاب می کنید به بخشش شما باید به خودتان بپرسید چقدر شما مایل به او اعتماد دوباره. شما باید برای تصمیم گیری بر اساس چقدر او به شما احترام می گذارد, زیرا, فریب داد, نشان می دهد که کمبود عشق و احترام. همیشه به یاد داشته باشید که آن را همیشه خواهد بود دشوار است برای رفع یک رابطه که در آن شده است وجود دارد یک فرسایش اعتماد.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de