دختر من آمد با آنفولانزا و من یاد گرفتم همه چیز در مورد خانواده من سابقه پزشکی


عکس: شاتر

منطقه واشنگتن دی سی بوده است و آمار به خصوص سخت با آنفولانزا در این فصل است. در مدرسه دختر من, به عنوان مثال, به عنوان بسیاری از 41 کودکان و نوجوانان بودند در یک زمان. پسران من’ مدرسه نیز احساس مانند شهر ارواح در چند روز جداگانه. هر سه از فرزندان من آمد با آنفولانزا; دختر من تا به حال آنفلوآنزا B و پسران من هر دو تا به حال آنفلوانزای A—واکسن آنفولانزا سر در گم می شود.

آنفولانزا که آمار دختر من هر چند تنظیم کردن یک سری از حوادث که منجر به یک دسته از سوالات در مورد تاریخچه پزشکی خانوادگی.

تبلیغات

چند هفته پیش دختر من تبدیل شده 11. دو روز بعد که من او را برداشت از مدرسه متوجه شدم او به نظر می رسید غیر منتظره ای خسته. او در ماشین و در زمان چرت زدن است که غیر معمول نیست اما او تقریبا خواب بود و بقیه روز را—که معمول است. او صرف چند روز آینده بسیار کم انرژی چیزی است که ما نسبت به آنفولانزا و رک و پوست او به طور کامل خشک شده است. من نمی خواهد به تمام جزئیات اما او گرفتن آنفولانزا به پایان رسید تا راه اندازی 10 روز اقامت در کودکان ملی مرکز پزشکی که سخت بود برای او بود اما با کمک چه راحت این بیمارستان تلاش اقامت را برای کودکان و نوجوانان. حتی عنوان این نوشته او را به 100 درصد است و هنوز برای بازگشت به مدرسه سه هفته بعد. او گرفتن تدریجی بهتر است هر اما آنفولانزا به پایان رسید تا افشای یک موضوع سلامت ما حتی نمی دانند که او تا به حال.

آن را نیز به من نشان داد بسیاری در مورد تاریخچه پزشکی خانوادگی که من تا به حال واقعا زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد قبل است. روشن, من می دانم که در مورد چند نگرانی های سلامت در خانواده است. من در مورد نوشت: چگونه مادر خود من چندین دچار سکته مغزی حتی نیاز به عمل جراحی قلب باز چند سال پیش در چه یکی از ترسناک قسمت در زندگی من است. بنابراین من می دانستم که در مورد بیماری های قلبی ، زمانی که من در پر کردن فرم و از آنها بخواهید در مورد سابقه خانوادگی من در حال حاضر برای بررسی جعبه برای بیماری قلبی است.

من همچنین می دانم که در مورد دیابت و فشار خون بالا در خانواده است. و در طرف پدر من وجود دارد همچنین سابقه داسی. اینها تنها چیزهایی است که من می دانم در معنای گسترده تر از صحبت کردن با خانواده به دلیل صحبت های من شنید یا از دیدن آنها از نزدیک. دختر من بودن در بیمارستان و نگرانی خاص مطرح یک سطح جدید از اضطراب است که باعث شد من به تماس مادر من(s) و از آنها بخواهید در مورد چند نوع مختلف از مسائل بالقوه. مادر من, ندارد, پاسخ, پس او را به نام مادر بزرگ من که به برخی از اطلاعات و, که پس از آن نوشت: من یک نامه—مادر بزرگ من و من هنوز ارسال دست نوشته نامه به هر یک از دیگر چندین بار در یک سال—که در آن او خراب شد من تاریخچه پزشکی خانواده تا آنجا که او می داند از جمله سرطان های مختلف ژنتیک ،

من با خواندن این نامه را چندین بار و قادر به ارائه این اطلاعات به پزشکان درمان دختر من. اطلاعات موجود در آن را بلافاصله بخشی از آنچه آنها به دنبال آن بودند (هر چند خوشبختانه هیچ یک از آن میان به او تشخیص پزشکی).

تبلیغات

از آن پس من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد من و خانواده چقدر از آنچه اتفاق افتاده است قبل از من من را تحت تاثیر قرار در حال حاضر و یا ممکن است پایین خط. بدیهی است که بدن ما منحصر به فرد هستند و انجام آنچه آنها می خواهند زمانی که آنها می خواهند اما آن را خوب به واقع می دانم که آنچه که ممکن است بر روی میز است. و من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از ما کسانی که مکالمات درون خانواده های ما ؟ این همه لازم شد به خاطر دخترم اما زمانی که از من خواسته شد یک سوال من تا به حال به تماس های تلفنی برای پیدا کردن. خوشبختانه وجود ندارد فوری نیاز به دانستن هر چیزی که تغییر کرده است می تواند هر گونه نتایج.

این همین کار را با امنیت مالی مسائل. من دو بیمه نامه های عمر در حال حاضر برای خانواده من. باید چیزی اتفاق می افتد به من و همسر و کودکان هستند و بیش از تحت پوشش. اما من نمی توانم بگویم آن را همواره در مقابل ذهن من بیمه دانا به هر حال. کارمند-ارائه بیمه بود در حالی که تا حد زیادی به دلیل آن را به صورت خودکار. در مورد یادگیری و آماده شدن برای شرایط خانواده تبدیل شده است بیشتر و بیشتر لازم قدیمی تر دریافت کنم. خوشبختانه من تا به حال برای یادگیری هر درس راه سخت اما من یادگیری آنها شاید بیشتر از من باید در زمان.

تبلیغات

من خوب هستم و ما در حال حاضر. و دختر من است و در خانه هر روز بهتر شدن; پزشکی خود در طول زمان خواهد شد که او را به خود و درگیر شدن در تمام فعالیت های او را دوست دارد.

و یک روز من را از نشستن با او و همه از فرزندان من و اجازه دهید آنها را می دانم که فقط آنها چه کسانی هستند و چه معناست.

تبلیغات

آماده سازی کلیدی است و این چیزی است که دوست دارم به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de