‘برادر من یک افسانه است و افسانه ها نمی میرند’: Sajid Khan به خاطر Wajid Khan با یک ویدیو و احساسی پست

آهنگساز موسیقی Wajid Khan گذشت در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از درد و رنج از ایست قلبی. برادر خود را و آهنگساز موسیقی ساجد خان بود نیز نشان داد که او تا به حال coronavirus و همچنین زمینه کلیه مسائل. اخبار از مرگ ناگهانی خود را با ارسال یک موج شوک در بالیوود و بسیاری از پرداخت تسلیت خود در صفحات رسانه های اجتماعی. در حال حاضر عاطفی ساجد در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یکی از آخرین ویدئوها از Wajid.

در این ویدئو حتی در طول درمان او در بیمارستان, Wajid موسیقی تشکیل شده در حالی که نواختن پیانو بر روی تلفن خود را. Sajid اسیر این فیلم گذراند و عاطفی پیام بیان “Duniya chhut gayi, sab kuch chhuta na لحن kabhi موسیقی chodda na موسیقی tujhe kabhi chodega. برادر من یک افسانه است و افسانه ها نمی میرند. من همیشه شما را دوست دارم. صرف Khushi اصلی meri duaaon mein صرف naam mein tu hamesha rahega.”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

زودتر آهنگساز موسیقی سلیم تاجر بود و نشان داد در مورد Wajid وخامت سلامت. او گفته بود PTI “او تا به حال مسائل متعدد. او تا به حال یک کلیه موضوع بود و پیوند در حالی که پیش. اما به تازگی او به دانستن در مورد عفونت کلیه و… او در ونتیلاتور برای چهار روز گذشته پس از وضعیت او شروع به بدتر شدن است. عفونت کلیه آغاز شد و سپس او مهم است.”

در حالی که یک منبع به رسانه ها گفت که آژانس “او coronavirus. هنگامی که شما در حال حاضر قلب و کلیه مسائل ایمنی خود را کم است. وضعیت او بدتر شده و در چند روز گذشته.”

Sajid-Wajid شروع سفر خود را به عنوان مدیر موسیقی اواز یا موسیقی دو در سال 1998 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>