دوست پسر من نفس بزرگتر از ما

دوست پسر من نفس بزرگتر از ما – شیوه زندگی

به روز شده: May 25, 2020, 04:19 IST | DR عشق | بمبئی

او آغاز شده است پرداخت من در حال حاضر اما این اتحاد ایجاد برخی تنش میان ما و او احساس می کند که اگر او موظف است به او

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن می خواستم به کمک من دوست پسر, چرا که او از کار خود اخراج شده و به شدت نیاز به کمک به پرداخت اجاره. من قرض داده به او مقداری پول و ادامه داد: این برای چند ماه به خاطر آن او را در زمان برخی از زمان برای پیدا کردن یک شغل جدید است. او آغاز شده است پرداخت من در حال حاضر اما این اتحاد ایجاد برخی تنش میان ما و او احساس می کند که اگر او موظف است به او. من هرگز گفته و یا انجام هر چیزی به او احساس این راه پس از آن بوده است گیج کننده است برای من. من نمی بینم که راه آن را در همه به این دلیل که من واقعا می خواستم به او کمک کند. ما کمک به مردم ما را دوست دارم اما او نمی شود به این دلیل که نفس خود است در راه گرفتن. چگونه می توانم او را به دیدن چیزهایی از دیدگاه من? من در تلاش برای قرار دادن این پشت سر ما اما تا زمانی که او می پردازد پول او در حال رفتن به رفتار بد.

مسائل مالی اغلب علت ریشه مشکلات در اکثر روابط زیرا هیچ چیز نمی تواند رانندگی گوه بین دو نفر راه می توانید پول. نیت شما خوب بود و دوست پسر خود را احتمالا به رسمیت می شناسد که بیش از حد, اما تلاش برای مقابله با خشم یا احساس نا امنی. تنها راه برای nip این در جوانه است به او بگویید که رفتار صدمه زدن به شما است. صحبت در مورد احساسات خود را از او بپرسید که چرا او احساس می کند راه او می کند و توضیح دهد که چرا شما انجام آنچه شما انجام. اجازه می دهد تا تریس به چرک ممکن است منجر به مسائل دیگر پایین خط.

من مچاله شده در یک همکار هستم و خجالت از آنجا که من شروع به سرخ شدن هر زمان که او را در همان اتاق. من نگران هستم که مردم دیگر متوجه خواهد شد این. چگونه می توانم متوقف کردن آن ؟

همه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و بدانید که این فرد بهتر است. اگر شما از او بپرسید و او حاضر شما می دانید که او علاقه مند نیست و شروع به کنترل احساسات خود را بهتر است. اگر او موافقت می کند, شما ممکن است مجبور به خجالت در اطراف او دیگر نیست.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im