دوست پسر من به نظر می رسد به عشق همه زنان!

دوست پسر من به نظر می رسد به عشق همه زنان! – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 05, 2020, 07:48 IST | DR عشق | بمبئی

او متعدد امور تمام وقت با او ملاقات در محل کار و یا هنگامی که او رفت و آمد است. او به من می گوید در مورد آنها گاهی اوقات اما من فکر می کنم او اغلب می گوید هیچ چیز نیست چرا که او می داند که من نمی توانم آن را اداره کند

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveدوست پسر من یکی از مهربان ترین افراد دلسوز من شناخته شده اند. او رفتار من با بسیاری از احترام و احساس می کنم مثل یک ملکه هنگامی که او در اطراف. یک چیزی که مرا ناراحت می کند این است که عشق خود را برای دیگر زنان هر چند. او می داند که من می توانم آن را تحمل کنم اما می گوید او نمی تواند خود را تغییر طبیعت است. او متعدد امور تمام وقت با او ملاقات در محل کار و یا هنگامی که او رفت و آمد است. او به من می گوید در مورد آنها گاهی اوقات اما من فکر می کنم او اغلب می گوید هیچ چیز نیست چرا که او می داند که من نمی توانم آن را اداره کند. او می گوید: من نباید این پرتاب به طور جدی چرا که آنها به این معنی نیست که هر چیزی به او و من می خواهم به باور او, اما من می توانم آن را مدیریت کند. من فکر می کنم از ترک او به این دلیل است. من بودن غیر منطقی ؟
آن را غیر منطقی برای کسی که شما را دوست دارم به احترام شما به اندازه کافی وفادار ؟ من فکر نمی کنم آن است. این یک چیز در یک رابطه polyamorous است که با رضایت طرفین و کاملا دیگری به امور متعدد هنگامی که شریک زندگی خود را و آن را دوست ندارد. او است تقلب در شما است و به هیچ وجه از شکر-پوشش آن است. همانطور که برای درمان شما مانند یک ملکه, همه چیز او می کند این است که یک عمل بی احترامی چرا که او می رود در برابر خواسته های خود را. آن را نیز نشان می دهد که او ممکن است دروغ گفتن به همه این زنان دیگر هم که نمی دانند ممکن است وجود خود را. چه شما انتخاب می کنید برای انجام بستگی دارد آنچه شما آماده برای قرار دادن و یا مهمتر از آنچه که او آماده است برای جلوگیری از انجام اگر او می خواهد شما را در زندگی خود را.

من بسیار نزدیک به یک دوست که به طور ناگهانی قطع ارتباط بیش از یک درک اندکی حتی اگر من هیچ چیز اشتباه است. چگونه من او را دوباره به زندگی من ؟
شما می توانید ارسال یک پیام توضیح سمت خود را از داستان و از او بخواهید به در نظر گرفتن دادن به شما یک فرصت برای توضیح و خلاص شدن از همه بد خون است. وجود ندارد بسیار دیگری شما می توانید انجام دهید اگر او نمی خواهد ارتباط برقرار کند.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de