دوست پسر من باعث می شود من احساس تحتانی…

دوست پسر من باعث می شود من احساس تحتانی… – شیوه زندگی

انتشار: May 21, 2020, 06:23 IST | DR عشق | بمبئی

او یک فرد خوب و همچنین واقعا مهربان و دلسوز است و نیز به همین دلیل من احساس می کنم پایین تر از همه زمان ها

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن در حفظ و مبارزه با این ایده که من به اندازه کافی خوب نیست با من دوست پسر فعلی چرا که او به من می دهد که برداشت. او نمی گویند هر چیزی به طور مستقیم اما من این احساس به دلیل حقه باز نظرات هر یک بار در در حالی که. او به معنی خوب, بنابراین من نمی مقابله با او در مورد آنها. او یک فرد خوب و همچنین واقعا مهربان و دلسوز است و نیز به همین دلیل من احساس می کنم پایین تر از همه زمان ها است. من می خواهم برای جلوگیری از احساس این راه اما نمی تواند. من چگونه می توانم این تغییر در مورد خودم ؟

اگر او واقعا مهربان و مراقبت از او را ندارد حقه باز نظرات در مورد شما خواهد او ؟ اگر شما قصد دارید خود را در مقایسه با افراد دیگر که شما خودتان مقایسه کنید بیش از حد نیز باعث می شود تفاوت. شما نمی توانید لطفا به دوست پسر خود را با تلاش به کسی که شما نمی. اگر او فکر می کند شما را اندازه گیری نمی کنند تا انتظارات او برای پایان دادن به این و حرکت می کند. این واقعیت که او نیست به این معناست که او می بیند چیزی در شما است که شما نمی. به خود انتقادی است ضد تولیدی اگر شما تنها در تلاش برای دیدار با شخص دیگری انتظارات. سعی کنید و خوشحال که با شما هستند. آن را سخت به انجام, اما آن می تواند زندگی در حال تغییر زمانی که آن را به چگونه شما را مدیریت روابط خود را با افراد دیگر.

دوست دختر من دروغ پرهیاهو و تمام وقت حتی زمانی که او و من هر دو می دانیم که آن را آشکار است که او در حال دروغ گفتن است. این استفاده می شود سرگرم کننده در آغاز, اما از آن است که در حال حاضر جدی چون من حتی نمی به اعتقاد او هنگامی که او در حال گفتن حقیقت است. آن را به یک مرحله که در آن من فکر نمی کنم من حتی می تواند به او اعتماد کنم. من باید پایان این رابطه اگر او حاضر به تغییر ؟

هیچ رابطه ای می تواند زنده ماندن بدون اعتماد و شما دو نفر باید اذعان کرد این. اگر او به رسمیت می شناسد خطرات و می داند چگونه رفتار او منجر به این سناریو او ممکن است تلاش برای تغییر. اگر او نمی کند, شما ممکن است هیچ چاره ای جز حرکت می کند.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im