دوست پسر من است irritatingly ناامن

دوست پسر من است irritatingly ناامن – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 08, 2020, 04:32 IST | DR عشق | بمبئی

من به تماشای آنچه که من می گویم و هرگز شروع به مبارزه به خاطر او شروع به وحشت و پس از آن من باید به مادر او

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست پسر من است به طور مداوم نا امنی در مورد رابطه ما و آن را به من می دهد ، من استفاده می شود به او اطمینان در شروع و او را به آرامش دعوت می کرد اما ما باید با هم برای شش ماه در حال حاضر و او هنوز هم احساس می کند که اگر من آماده برای شکستن همه چیز در کوچکترین استدلال. من به تماشای آنچه که من می گویم و هرگز شروع به مبارزه به خاطر او شروع به وحشت و سپس من به او. آن خسته کننده است و من می خواهم او را به رفتار مانند یک فرد بزرگسال. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟

سعی کنید و آدرس ریشه این نا امنی است. آن است که گذشته خود را? چیزی اتفاق می افتد به او این احساس را در مورد شما به تنهایی ؟ آن صدای خسته کننده به دلیل یک شریک که نیست در همان صفحه را همیشه شما را به کار سخت تر در یک رابطه, از شما نیاز به اما شما باید آنچه شما در حال آماده به انجام و چگونه بد شما می خواهید به موفقیت. اگر آن را به ارزش تلاش شما می تواند به توقف. اگر به او بگویید برای شروع به کشیدن وزن خود را و یا خطر از دست دادن شما. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او می خواهد شما را در زندگی خود را که بدان معنی است که او باید انجام دهد.

من تا به حال یک رابطه با یک دوست در حالی که قدمت دوست پسر من. ما به پایان رسید آن را پس از چند ماه و به من گفت: دوست پسر من در مورد این. او عصبانی بود و بدیهی است که ما به فکر جدا کردن اما او در نهایت تصمیم گرفت به من ببخش بنابراین ما هنوز هم با هم. در طی ماه گذشته, یا, پس, اما, من فکر نگه داشتن پسر من تا به حال یک امر و فکر می کنم من شروع به احساسات او. دوست پسر من نیست مرا ببخش این بار اما من هنوز هم احساس می کنم که اگر من باید صادقانه با او. آیا این تصمیم درست است ؟

آن است که اگر شما با توجه به تقلب در او دوباره. شاید شما باید سعی کنید و کشف کردن که در آن شما ایستاده و این بدان معنی برای هر سه شما دلیل این که شما در حال حاضر در حال دروغ گفتن به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de