دوست پسر من مراقبت بیشتر در مورد سگ خود را!

دوست پسر من مراقبت بیشتر در مورد سگ خود را! – شیوه زندگی

انتشار: May 09, 2020, 05:00 IST | DR عشق | بمبئی

ما در نهایت پس از چند ماه اما من متوجه شدم چند هفته پیش که او در مورد مراقبت از سگ خود را بیش از او مراقبت در مورد من

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست پسر من و تقسیم کردن برای مدتی کوتاه از یک سال پیش. ما در تلاش بودند با روابط ما و من فکر می کردم این حس به یک استراحت. او بسیار ناراحت بود در آن زمان چون او فکر می کردم به اندازه کافی سخت تلاش. ما در نهایت پس از چند ماه اما من متوجه شدم چند هفته پیش که او در مورد مراقبت از سگ خود را بیش از او مراقبت در مورد من. سگ خود را به سقوط به طور جدی بیمار شد و او در اشک برای روز. او حتی گریه یک بار زمانی که رابطه ما به پایان رسید. من باید این را به عنوان یک نشانه آن است که او مراقبت می کند?

در مقایسه با چگونه دوست پسر خود را احساس می کند در مورد حیوان خانگی خود را با چگونه او احساس می کند در مورد شما برای تلفن های موبایل عجیب و غریب است. ثانیا شما دو نفر بودند در یک استراحت در حالی که سگ خود را به طور جدی بیمار است. آیا این را حس را به مقایسه این دو کاملا متفاوت حالات? آنچه شما احساس نا امنی اما در حال تهدید عشق خود را برای یک سگ صدا نمی مانند و دلیل کافی برای شروع به شک خود را در ارتباط است. چیزهایی که از هم جدا هنگامی که مردم از توقف کار به اندازه کافی سخت. که همه شما باید سعی کنید و تمرکز بر روی.

من شده اند در یک رابطه پایدار با یک دختر به مدت دو سال در حال حاضر. یک ماه یا بیشتر پیش او گفت که او می خواست برای جلوگیری از داشتن رابطه جنسی, چرا که او در تلاش برای درک آنچه ما پیوند واقعا به معنای به او. من گیج شده بودم چون فکر می کردم همه چیز عالی بودند اما او گفت که او نمی مانند آن را احساس کنید. این عادی است ؟ من باید اصرار دارند ؟

جنسی همیشه باید با رضایت طرفین. اگر دوست دختر خود را نمی راحت با آن, او احتمالا یک دلیل بزرگ و ناتوانی خود را به آن را به شما توضیح است که احتمالا موقتی است. با توجه به زمانی که شما دو نفر با هم بوده است ممکن است این احساس را به سادگی به او زمان و فضا به او نیاز دارد. صمیمیت فیزیکی مهم است که برای هر رابطه پس چرا احترام به تصمیم او تا زمانی که او آماده است تا به بحث در مورد آن ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im