من 3 ساله سعی در مجموعه من. او است که به وضوح ترک خوردگی تحت فشار این همه گیر جهانی


Illustration for article titled My 3-Year-Old Tried to Set Me Up. He Is Clearly Cracking Under the Pressure of This Global Pandemic

عکس: پاناما جکسون (بسیار هوشمند اماتور)

من دوست دارم بچه ها. من واقعا انجام دهد. آنها یک شورش زمانی که آنها در حال تلاش برای پایان دادن من. و یا زمانی که آنها را مجبور به گوش دادن به آهنگ ها به من آموخته به نفرت بیش از و بیش از دوباره. آنها کامل بوق زدن که من نمی گام در خود گه در وسط شب.

تبلیغات

این جهانی و همه گیر هر چند من مطمئن هستم که بچه ها من برای آن قطع است. مطمئن شوید که آنها در حال بازی برای اکثریت قریب به اتفاق از ساعت بیداری که در حال حاضر قابل ملاحظه ای طولانی تر از آنها استفاده می شود, اما من می توانید ترک. آنها استفاده می شود در خواب 8:30 p. m. اکثر شب 9:00 p. m. در آخرین. در حال حاضر ؟ داستان واقعی: یک شب من به طبقه بالا رفت و در ساعت 1 صبح به بازنشسته برای شب و جوانترین من—من 3 ساله—شد wide awake, تماشای کارتون, برگزاری, دور, خنده قاه در PJ ماسک. او در راه که در آن همسر و برادر خود زدم. من به خواب رفت روی نیمکت.

بچه ها ، آنچه که من صحبت کردن در مورد ؟ اوه راست ترک ها با توجه به تب کابین موجب این اینجا جهانی همه گیر.

من نمی تواند ثابت کند که این بیماری همه گیر است که به بچه های من اما چه اتفاقی افتاده باعث می شود من فکر می کنم که من اشتباه است. من 3 سال است که یک بچه مبارک. این است که تلاش برای کشتن من در طول آموزش مرحله. او یک خوشگذران chap گاهی اوقات مستعد ابتلا به احساسات شدید اما هی که نیست ؟

تبلیغات

بچه ها من باید iPads ها. من دوست دارم به شما بگویم که آنها با استفاده از آنها را صرفا برای اهداف آموزشی اما این امر می تواند یک دروغ است. وجود دارد یادگیری در آن چیزهایی اما آنهایی که کمی کشف جهان از بازی و در حال حاضر آنها در حال لگد زدن من تنیس در تمام طول روز در تلاش برای بدست آوردن من به دانلود برخی از بازی های جدید است که آنها هیچ کسب و کار بازی. من تا به حال برای تنظیم رمز عبور و انواع مجوز و/یا محدودیت فقط به مطمئن شوید که آنها را اجرا کنید تا کارت های اعتباری خود قرار داده و ما را از خانه و خانه با گربه وحشت زده بازی ها که طوطی همه چیز به شما می گویند.

وجود دارد برخی از عجیب و غریب گه وجود دارد.

به هر حال من این spritely بچه شیطان و موذی چپ خود اپل در طبقه بالای خانه من جایی است که من صرف روز من مشغول به کار است. من شنیده ام او را در بالا رفتن از پله ها و او در حال حاضر در حال گریه. من تا به حال به او بگویید برای آرام کردن چند بار بنابراین من می تواند درک آنچه مشکل بود. معلوم می شود او یک عاطفی خراب چون خود اپل نیست که او آن را ترک کرد اما به جای آن منتقل شده بود 10 فوت حسن نیت ارائه میدهد از برادر خود. او بسیار پریشان در مورد این زنجیره ای از حوادث و تسلی ناپذیر بود.

تبلیغات

او از من خواست که در آن بود و من به او گفتم به نگاه کردن پس از او ایستاده بود لعنت نزدیک به معنای واقعی کلمه در بالای آن است. او آن را دیدم آن را برداشت و نگهداری گریه که من فقط چرخش. شما باید خود را سر در گم اپل kiddo; اجازه دهید این صحنه سازی بروید. او متوقف گریه هر چند او به وضوح هنوز هم در احساسات خود را به عنوان او آغاز شده به سمت پله ها به طوری که او می تواند به پایین به مادرش.

به عنوان به زودی به عنوان او را دید اما هنوز پایین رفتن از پله ها, او شروع به فریاد در بالای ریه های خود که هیچ کس او را دوست دارد. و منظورم این است که او واقعا به آن خود را تمام. او وارد فریاد به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم او مادر بود که طبعا کنجکاو به آنچه در جهنم فقط اتفاق افتاده است. او شروع به فریاد که هیچ کس او را دوست دارد و مادرش گفت: “چه کسی به شما گفته است؟”

تبلیغات

او: “پدر به من گفت که هیچ کس دوست من!”

پس بیایید منظور از حوادث با هم: او از دست رفته خود را در اپل. گریه. من آن را در بر داشت و به او گفت که در آن بود. او گریه برخی بیشتر. من به او گفتم که برای متوقف کردن. و نه تنها او هنوز هم ناراحت—حتی اگر اپل است که او نمی تواند پیدا شد در دست—او تصمیم گرفت که به من گفتن او برای جلوگیری از گریه بود واقعا من گفتن او را که هیچ کس او را دوست دارد. به طوری که او پس از آن رفت و به او بگویید مادر که من به او گفتم که هیچ کس او را دوست دارد.

تبلیغات

بله. همه گیر شدن است به بچه های ما مردمی است.

برای ثبت من در آن رفت و به مقابله با او—بله من مواجه 3 ساله در مورد دروغ گفتن در نام من—در مقابل مادر خود را که می خواهم موفق به حرکت شبیه چمچه زنی او را به آغوش او و نگه داشتن نوزاد پسر به عنوان اگر او می خواهم در واقع ستم شده است; او دو برابر کردن. او به من نگاه کرد مربع در چشم من و گفت که من به او گفتم که هیچ کس او را دوست داشتم. من در زمان خود اپل.

تبلیغات

او آن را در حال حاضر.

هنگامی که این گه بیش از????

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im