مسلمان قانونگذاران به میزبان ملی در ماه رمضان جشن عملا


Illustration for article titled Muslim Lawmakers to Host National Ramadan Celebration Virtually

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

به مناسبت ماه مبارك رمضان و قانونگذاران در حال میزبانی مجازی افطار در ماه آینده برای اطمینان از مسلمانان آمریکایی می تواند مشارکت با رهبران در جامعه با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

امروز اعلام کرد از طریق یک اطلاعیه مطبوعاتی کنگره جشن برگزار خواهد شد در مارس 12, شرکت-ریاست مظنونان حمله به دانشگاه آندره کارسون Ilhan عمر رشید Tlaib و مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون. امام خالد Latif امام W. Deen Shareef و هنرمند عایشه فوکوشیما در میان کسانی که برنامه ریزی شده به اظهارات.

“هر چند این بیماری همه گیر است و ما مجبور به تجدید نظر در چگونه ما جشن رمضان, من امیدوارم که ما می توانیم شروع یک سنت جدید با این مجازی ملی افطار,” کنگره Tlaib (D-MI) در بیانیه ای گفت. “این رویداد فرصتی است برای همه آمریکایی ها برای پیوستن به ما به عنوان همکار من مسلمان همکاران در کنگره و من مشاهده رمضان.”

تبلیغات

Iftars—شبانه گردهمایی به مناسبت پایان روز سریع بسیار مهم و تعیین کننده و بخش محبوب از ماه رمضان. ایندیانا کنگره آندره کارسون مطرح شده امکان مجازی iftars در مصاحبه ای با ریشه در اوایل این ماه.

کارسون که با ملاقات های محلی سیستانی به بحث در مورد چگونه آنها در حال همکاری با دولت را پناهگاه در محل سفارشات ابراز تاسف از این که iftars نمی تواند سال جاری برگزار خواهد شد به عنوان آنها در گذشته است.

“من قطعا از دست رفاقت معنوی جوانسازی بسیاری از ما از مشاهده این چیزی است که شما واقعا نمی تواند توصیف,” او گفت:. “شما باید آن را تجربه می کنند.”

تبلیغات

مجازی افطار تاکید خواهد شد که روح شادی و هویت مشترک با نشاط داستان از مسلمانان آمریکایی که در حال کار مجدانه برای کمک به جوامع در طول coronavirus بیماری همه گیر. مسلمان قانونگذاران نیز صحبت می کنند در یک پانل در مورد چگونه دولت است حمایت از جوامع مسلمان و علما و رهبران مذهبی ارائه خواهد شد بازتاب در معنوی و اجتماعی اهمیت در ماه رمضان.

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما در عمل که هیچ کس خارج از دایره خود را از شفقت. با آمدن هم برای ملی افطار ما در حال ایجاد دوستی ها و خاطرات است که یک عمر گذشته” گفت: دادستان کل الیسون.

تبلیغات

همه گیر شده است به خصوص به چالش کشیدن برای جوامع دینی برای آنها در شخص عبادت و یاران گرامی و تاسیس بخش هایی از زندگی روزمره است. در طول ماه گذشته به عنوان پناهگاه در محل مقرر در زمان برگزاری در بسیاری از کشور برخی از جماعت مسیحی و یهودی ارتدوکس جوامع مسخره دستورالعمل های ایمنی را به جلو توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در میان آنها بود کشیش فلوریدا تونی طلسمکه بارها و بارها برگزار شد خدمات نقشه کشی صدها عبادت از همه گیری آغاز شده است.

کنگره افطار تعادل خواهد شد و نیاز به جامعه همبستگی و جشن با مسئولیت به نگه داشتن امن عمومی و کاهش گسترش ویروس.

تبلیغات

به عنوان Zaheer علی مدیر موسس مسلمانان در بروکلین گفت: ریشه “در طول این زمان تا آنجا که من نگران هستم کل زمین یک مسجد یا یک محل نماز…برای من اجتناب از تجمعات است و نه فقط احترام و حفاظت از زندگی مردم است, اما آن را نیز یک عمل از اطاعت خدا است.”

کسانی که علاقه مند به شرکت می توانید ثبت نام برای این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *