موسیقی مواجه بود شور و دور از دامنه

تنها ثانیه در و اسکی مسابقه مواجه بود تقریبا از نفس.

دو بار قهرمان المپیک به سرعت حل و فصل را به یک ریتم و breezed از طریق تفسیر خود را از یک ترانه نکردم توسط امی واینهاوس در مقابل رسانه های اجتماعی مخاطبان تنظیم در صورت اخیر آنلاین جمع آوری کمک کنسرت.

مراحل مختلف. همان عملکرد قوی.

هنگامی که او را برنده مسابقه بود unplugs با آواز خواندن و نواختن گیتار. موسیقی همیشه شور و شوق او به اشتراک گذاشته شده با پدر مرحوم, Jeff, who died on Feb. 2 پس از یک حادثه در خانه اش در کلرادو.

“راستش این راه اساسا فکر نمی کنم در مورد هر چیزی” گفته بود که اعلام همکاری سه شنبه Madison Keys او به عنوان پیوست تنیس standout در صف خود را از “قهرمانان” برای “مهربانی برنده” یک پلت فرم با ماموریت گسترش خوب خواهد شد. “من یک اسکی مسابقه. من یک نوازنده. اما من آن را دوست دارم.”

رشد پدرش پیانو, گیتار, شاخ فرانسوی و ترومپت. او لذت می برد هر چیزی توسط جیمی بافت یا ساحل پسران.

آهنگ های مورد علاقه خود? Paul Simon “شما می توانید با من تماس Al.” بود ارسال شده بخشی از شعر از لحن او Instagram account در تاریخ 2 آوریل: “اگر شما من محافظ من می تواند طولانی خود را از دست رفیق.” همراه با تصویر یک زن جوان بود با تکیه به پدرش.

بخش دوم از پست: “لطفا به خانه می آیند.”

“چیزی که شما همیشه می خواهید برای تر است, زمان مناسب است ؟ “گفت:” 25 ساله بود که آموزش در طول coronarivus همه گیر در خانه ادواردز در ایالت کلرادو است. “فقط زمان بیشتری را با افرادی که شما را دوست دارم.”

بود از دست مادر بزرگ او در ماه اکتبر. پائولین مری Condron شد 98. که به همین دلیل او را مادر/مربی آیلین در زمان استراحت از سفر با او در مدار فصل گذشته.

“من سپاسگزار” بود گفت: “که او قادر بود با پدرم کمی بیشتر.”

کمتر از چهار ماه بعد بود سفر از اروپا به کلرادو به منظور با پدرش پس از او دچار ضربه به سر است. او در 65 سالگی درگذشت. جف یک متخصص بیهوشی و یک سابق اسکی مسابقه در دارتموث که اغلب دیده می شود می تواند در مسابقه با دوربین خود را در اطراف گردن خود را به منظور گرفتن عکس از دختر خود.

بود در زمان شش هفته استراحت از مدار است. او بازگشت و در سوئد اما فصل لغو شد با توجه به COVID-19 شیوع قبل از او می تواند مسابقه دوباره. فردریک Brignone ایتالیا دستگیر کلی تاج به پایان بود سه سال سلطنت.

واقعا هر چند که وجود دارد بیشتر در مورد احساس.

“من پشت کردم به دولت از ذهن است که من نیاز به در می شود قادر نژاد,” او گفت:. “من می خواستم به در ایستاده شروع به دروازه های جام جهانی دوباره.”

برای مسابقه او را از کار اخراج می شود با گوش دادن به یک آهنگ خاص (مانند امینم در “Guts Over Fear” شامل Sia). موسیقی معمول به او خدمت کرده است و همچنین او برنده دو مدال طلای المپیک و پنج عنوان قهرمانی جهان و 66 جام جهانی نژادها. که در فاصله قابل توجه از Lindsey Vonn 82 پیروزی است که در همه زمان علامت گذاری میان زن اسکی روروک مخصوص بچه ها.

مانند بسیاری از ورزش جام جهانی آینده فصل می تواند تحت تاثیر این بیماری همه گیر (تقویم تنظیم شده بود را تایید کرد هفته آینده). به طور سنتی فصل شروع می شود و با مردان و زنان آلپاین در مسابقات در Soelden اتریش در اواخر اکتبر.

هر زمان که آن شروع می شود او مادر/مربی خواهد بود در کنار او.

“من نمی توانستم تصور کنید که او را در حال خانه تنهایی” بود گفت. “او به من پشتیبانی در هر راه که یک مادر می تواند احتمالا — و بیشتر. آن را هنوز هم واقعا طاقت فرسا است.”

موسیقی شده است او دور شو. او می نویسد: او خود شعر از جمله یک آهنگ را با الهام از کارگران کارخانه در Barilla (او حامی) در ایتالیا و اختصاص داده شده به کارگران خط مقدم.

او انجام بیش از حد.

ماه گذشته بود باز آنلاین کنسرت برای “عینک اسناد” یک برنامه فراهم می کند که اسکی عینک ایمنی برای کارکنان بهداشتی درمانی. بود انجام واینهاوس نسخه از “والری” قبل از تبدیل صفحه نمایش به نوازنده KT Tunstall.

بود به طور مداوم با تجربه صدا. او را پست ریف گیتار از جمله آهنگ ها به عنوان اسلحه N’ گل سرخ’ “Sweet Child O’ Mine” و یا سعی کنید یک نسخه از بیلی جوئل ” وین ” بر روی صفحه کلید.

“موسیقی قرار است به مردم احساس خوب” گفته بود که مادر نیز به موسیقی است. “من نمی لیدی گاگا, اما اگر آن را قرار می دهد یک لبخند بر روی صورت خود, که تمام نقطه است.”

حق همراه با پرورش شور و شوق او را برای آهنگ ها و دامنه پدر او القا مهم ایمان: خوب می شود. همیشه.

بود که با قرار دادن که در اصل به اقدام از طریق “مهربانی برنده” یک سازمان است که آغاز شده و در اوایل این سال و عمل به عنوان یک چتر برای مهربانی ابتکارات. این بنیاد به تازگی ویژه “مهربانی در بحران” حراج آنلاین رهبری, کلید, بود, cross-country skier جسی Diggins و کوه دوچرخه مسابقه کیت کورتنی. آنها پول COVID-19 امداد از طریق امضا کلاه لباس و دیگر یادگاری. .

“که به نوعی به مردم” بود گفت: “این چیزی نیست که از سبک بروید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de