قارچ شفا زمین شروع با کلرادو جنگل

داوطلب Tammi Renninger مکان های پرچم در یک توده بزرگ از زباله های صنعتی تراشه های چوب به علامت که در آن چوب و پوسیدن قارچ به خاک سپرده خواهد شد به عنوان بخشی از بزرگترین قارچی تخریب تلاش برای محیط زیست مرمت در آمریکا در دنور گیاهی باغ Chatfield مزارع در لیتلتون 5 ژوئن 2020. (کوین Mohatt ویژه به دنور پست)

می توانید قارچ کمک به نجات ما کلرادو جنگل ؟ جف تاخت و تاز می داند که آنها می توانند.

ستمگري یکی از طرفداران بزرگ از قارچ. او همچنین شمال چنگال آبخيز هماهنگ کننده ائتلاف برای بالا جنوبی پلت, یک سازمان است که کار حفاظت از محیط زیست, بهداشت و کیفیت آب از 1.6 میلیون هکتار آبخیزداری در جنوب دنور از سال 1998 است.

در اوایل ماه ژوئن ستمگري و یک تیم از داوطلبان تلقيح عظیم توده ای از تراشه های چوب در دنور گیاهی باغ Chatfield مزارع قارچ و تخم ریزی کردن. هدف ؟ به برجسته کردن چگونه به سرعت و کارآمد قارچ ها می تواند تبدیل به یک توده ای از زباله و باقی مانده به نفع کمپوست با استفاده از به طور کامل فرآیندهای طبیعی است.

ستمگري, تیم سپری کرده است در شش سال گذشته با تجربه و اثبات این مفهوم است. در حال حاضر آنها می خواهند برای نشان می دهد که این قارچ تخریب آثار فرایند در مقیاس صنعتی در امیدوار است که جنگل و زمین های مدیران در سراسر کشور — و حتی شرکت های خصوصی — شروع به تکرار آن است.

“هدف این است که برای ایجاد اطلاعات کافی به مردم اجازه می دهد برای انجام این کار با خود محلی قارچ جایی که آنها در” ستمگري گفت. “این می تواند توسط افراد انجام می شود که اجرای گروه کارخانههای چوب بری که باید برای مقابله با زباله. آن را می تواند انجام شود توسط شهرداری مدیریت پسماند که در نهایت با تعداد زیادی از درخت باغچه خانهها از ساکنان. آن را قطعا می تواند انجام شود توسط مدیران جنگل.”

قارچ پروژه در ابتدا با الهام از کلرادو آتش سوزی. این ایده به وجود آمد که کارکنان در ائتلاف برای بالا جنوبی پلت شروع طوفان مغزی راه های مقابله با ضایعات چوب سمت چپ پشت هنگامی که خدمه نازک جنگل برای کاهش آتش.

کارکنان و داوطلبان شرکت در یک تحقیق بررسی استفاده از چوب و پوسیدن قارچ به نوبه خود زباله های صنعتی تراشه های چوب به مواد مغذی کمپوست غنی در بزرگترین قارچی تخریب تلاش برای محیط زیست مرمت در آمریکا در دنور گیاهی باغ Chatfield مزارع در لیتلتون 5 ژوئن 2020. (کوین Mohatt ویژه به دنور پست)

این کمک می کند تا به عقب در اینجا — راه بازگشت. قبل از سکونت انسان در کلرادو و دیگر مناطق پوشیده شده از درخت, آتش سوزی تا به حال سلطنت رایگان. آتش پرسه می زدند از طریق جنگل سوزش ضعیف و درختان قدیمی در حالی که ترک قوی ترین ایستاده; آن را نیز سوزانده جنگل باقی مانده است. این ایجاد یک موزاییک-الگوی سبک با درختان در حال رشد در ناهمگن توده احاطه فضای باز. جنگل ها سالم بودند و متنوع با آتش سوزی کمک به حفظ تعادل است.

کلرادو, مدرن, جنگل های بسیار متفاوت از اجداد ماقبل تاریخ خود را. امروز جنگل های ما بسیار متراکم تر و بیشتر همگن و با توجه به بخشی برای ما قابل فهم گریزی به آتش سوزی.

در حال حاضر ما اسکواش آتش سوزی به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع می شود. از آنجا که این مدیران زمین و جنگل سعی کنید به تقلید حریق دستی حذف به 60 درصد از درختان در بیش از حد رشد منطقه است. این باعث ایجاد تن از وودی باقی مانده است که گران و ناکارآمد به مسافت است. اگر مورد استفاده برای هیزم این باقی مانده نیز انتشار کربن به اتمسفر است. اگر خرد و چپ در این تراشه های چوب ایجاد یک ضخامت پتو که جان کردن چمن و گلهای وحشی در حالی که همچنین در حال تغییر خاک pH طبیعی سطوح. می توانید آن را به 40 تا 50 سال برای این تراشه های چوب به پوسیدگی به طور طبیعی ستمگري گفت.

در اینجا است که این قارچ در می آیند. فقط در چند سال بومی چوب-پوسیدگی قارچ می تواند تبدیل به یک توده ای از تراشه های چوب به مواد مغذی کمپوست غنی. ستمگري خواستار این فرایند “آتش سرد” از آنجا قارچی تخریب رسیدن به همان نتیجه را بدون هیچ گونه آتش سوزی از گرما یا بالقوه برای تخریب خانه ها و کسب و کار. تیم او بوده است بررسی این مفهوم پس از 2014 با مشاهده این تغییرات در دو آزمون سایت های آنها تلقيح شده با بومی قارچ spawn.

چوب-پوسیدگی قارچ به خاک سپرده شد در یک توده بزرگ از زباله های صنعتی تراشه چوب به عنوان بخشی از بزرگترین قارچی تخریب تلاش برای محیط زیست مرمت در آمریکا در دنور گیاهی باغ Chatfield مزارع در لیتلتون 5 ژوئن 2020. (کوین Mohatt ویژه به دنور پست)

نه تنها فراموش اولیه قارچ تبدیل چوب به کمپوست, اما آنها همچنین تشویق ثانویه در موجودات زنده و قارچ ها را نشان می دهد و شروع به کار. قارچ نیز یک میان وعده خوشمزه برای سنجاب, خرس, گوزن, گوزن و دیگر حیات وحش که بیشتر تحریک تخریب روند همراه برروی آن بکشید از طریق تراشه های چوب به دنبال غذا.

“اگر ما می توانیم بیشتر از این چوب در سایت و مقابله با آن به شیوه ای که نه به ضرر محیط زیست, پس از آن ما در حال رفتن به صرفه جویی در پول و کاهش میزان سوخت که استفاده می شود به حمل و نقل آن و نیز کاهش میزان کربن منتشر شد” ستمگري گفت.

بومی قارچ نیز ممکن است کمک به بازگرداندن یک منطقه است که نابود شده است آتش سوزی ، این قارچ ها به احتمال زیاد خواهد شد کمک به سرعت بخشیدن به حیات تمام باکتری های مفید قارچ ها و اشکالات نابود شده توسط آتش. بدون مداخله یک سوخته جنگل می تواند تا 1000 سال به بازسازی. ستمگري گمان قارچ می تواند سرعت بخشیدن به روند صدها سال یک نظریه او امیدوار است تا با بررسی تحقیقات آینده است.

قارچ بازسازی روند کار فشرده در بخش جلویی شروع با ردیابی کردن و سپس کشت بسیاری از بومی قارچ یافت می شود در عرض 30 – تا 100 مایل شعاع منطقه هدف. اما پس از که آن را اساسا یک مجموعه-آن-و-فراموش-این رویکرد به جنگل بازسازی.

چوب-پوسیدگی قارچ ، (کوین Mohatt ویژه به دنور پست)

“طبیعت می داند که چگونه به انجام این مسائل. ما فقط نیاز به یاد بگیرند که چگونه به kickstart آن” ستمگري گفت. “تحقق است که احیای محیط زیست است که شاید ساده ترین راه برای رفع آب و هوا ما مشکلات در حال رشد است.”

دنور گیاهی باغ است خانه را به یکی از بزرگترین مجموعه های قارچ از آمریکای شمالی کوه های راکی قرار دارد در سام Mitchel مجموعه گیاهان خشک گیاهدان قارچ است. زمانی که محققان وجود دارد مورد تاخت و تاز قارچ, پروژه, آنها او را دعوت برای تبدیل شدن به یک مکمل محقق و استفاده از باغ’ mycological منابع است.

به طور مشابه, محققان در باغ در حال همکاری با تاخت و تاز به مطالعه قارچ ها سوالات در این زمینه است. Andy Wilson, دستیار متصدی قارچ شناسی برای دنور گیاهی باغ در حال مطالعه رژه قارچ که به دنبال اصلی چوب-rotters به تراشه های چوب شمع.

“چگونه قارچی جوامع در این تجزیه قطعه کار می کند ؟ چگونه است که گردش مالی اتفاق می افتد؟” ویلسون گفت:. “یک گونه ممکن است فعال در انواع خاصی از چوب باقی مانده در حالی که سایر قارچ ها ممکن است در طول و بعد از تغذیه در انواع مختلف از باقیمانده یا مانده مواد.”

جف ستمگري کمکی محقق برای دنور Botanic Gardens, آگهی بررسی استفاده از چوب پوسیدگی قارچ به نوبه خود زباله های صنعتی تراشه های چوب به مواد مغذی کمپوست غنی. (کوین Mohatt ویژه به دنور پست)

این تیم در Chatfield مزارع ارائه شده ستمگري یک سایت برای اثبات قارچ تخریب مفهوم در مقیاس صنعتی. این باغ همچنین بهره مندی از داشتن یک زندگی مطالعه پژوهش در زمینه خود را.

“این هم یک آموزشی نمایش که Chatfield می توانید برای نشان دادن وجود دارد بسیاری از راه های ترویج و مشارکت در حفاظت از محیط زیست” ویلسون گفت:.

این Chatfield شمع شامل حدود 100 تن از تراشه های چوب. بیش از چند سال آینده ستمگري و تیم خود را مشاهده و پیگیری قارچ’ پیشرفت و مشاهده کنید که چگونه به سرعت شمع جمع و تبدیل به کمپوست است.

آنها همچنین در حال برنامه ریزی یک دوم صنعتی-اندازه آزمون طرح در پایه قله پیکس اواخر این ماه. پس از وجود دارد قبل از تاسیس کتابچه راهنمای دستور العمل برای این نوع پروژه این گروه با تجربه های مختلف قارچ گونه ها و عناصر دیگر از جمله چقدر و در کجا آنها اعمال تخم ریزی کردن.

از طریق آن همه یک واقعیت روشن باقی می ماند به ستمگري ویلسون و سایر قارچ ها طرفداران: قارچ یکی از بزرگترین متحدان اگر ما امید به هر گونه شانس شفا زمین است.

“همه ما می دانیم که وودی باقی مانده می تواند به تجزیه توسط بسیاری از مختلف موجودات” ویلسون گفت: “اما وجود موجودات زنده در این سیاره است که انجام آن با سطح اثربخشی و بهره وری از قارچ.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de