قتل مشکوک شناخته شده به عنوان چکش قاتل می رسد در کلرادو دهه پس از سرد مورد قتل تکان داد metro منطقه

الکس کریستوفر سارکوم مرد متهم bludgeoning چهار قربانیان به مرگ با یک چکش از سه دهه پیش وارد شده در کلرادو که در آن او را با اتهامات در مورد سرد قتل.

نوادا در دیوان عالی کشور در هفته گذشته را تکذیب کرد سارکوم حرکت به ماندن در نوادا که در آن او شده است برگزار شد و از سال 1985 در یک اقدام به قتل اعتقاد.

این رتبه نوادا وزارت اصلاحات فایل عکس را نشان می دهد الکساندر کریستف سارکوم که محکومیت 8 به 40 سال حبس برای یک سال 1984 فرار از زندان و تبر رسیدگی به حمله به یک زن و شوهر در منطقه لاس وگاس است. یک وکیل است با این استدلال که سارکوم رو مجازات اعدام به اتهام در چهار دنور-منطقه قتل در سال 1984 باید با توجه به یک وکیل برای کمک به او در مبارزه با تروریسم. (نوادا وزارت اصلاحات از طریق AP فایل)

سارکوم است که برگزار می شود در Arapahoe شهرستان بازداشتگاه با یک advisement جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه, Vikki Migoya سخنگوی 18 قضایی دادستان منطقه’1′ گفت از طریق ایمیل.

وحشیانه 1984 قتل تکان داد منطقه تحقیقی دنباله رفتن سرد برای چند دهه. در Jan. 10, 1984, پاتریشیا اسمیت مورد تجاوز قرار گرفت و کشته در لیکوود آپارتمان. شش روز بعد بروس و پاتریشیا بنت و 7 ساله دختر ملیسا مرده یافت شد در شفق قطبی.

در ماه اوت سال 2018 34 سال پس از قتل شواهد DNA دو قطعه فرش و دختر بچه, تخت, تسلی دهنده متصل سارکوم به صحنه جرم.

سرد مورد آخرین در یک لیست در حال رشد از جرائم جدی در حال بررسی در یک نور جدید به عنوان شواهد DNA می دهد محققان قبلا منابع بکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>