بمبئی: افزایش امنیت در خارج از هتل تاج بعد از پلیس دریافت 26/11-مانند تهدید بمب از کراچی

امنیت خارج بمبئی دو تاج هتل در Colaba و Bandra و در نزدیکی مناطق تنگ تر شد صبح روز سه شنبه پس از تهدید بمب تماس از کراچی به پلیس بمبئی گفت: در این روز است.

“تشدید تدابیر امنیتی در خارج از تاج هتل های و در نزدیکی مناطق پس از یک تهدید تلفنی دریافت کرده بود روز گذشته از پاکستان به منفجر کردن هتل ها با بمب گفت:” پلیس بمبئی.

پلیس افزود که تماس از کراچی آمد و در اواخر ساعت در روز دوشنبه.

قابل توجه, تاج, هتل یکی از مکان های که مورد هدف قرار گرفتند در طول 26/11 حملات در سال 2008.

بمبئی آمده بود به وقفه در نوامبر 26, 2008 زمانی که 10 Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست هایی که وارد شهر از طریق مسیر دریایی از پاکستان انجام یک سری از هماهنگ تیراندازی و بمب گذاری است که مجروح و بیش از 300 کشته شدن 166 نفر در هند سرمایه مالی.

حملات صورت گرفت در Chhatrapati Shivaji پایانه (CST) ایستگاه راه آهن Cama, بیمارستان, نریمان خانه کسب و کار و مسکونی لئوپولد کافه تاج هتل و برج و Oberoi-Trident هتل.

اجمل Kasab تنها بازمانده حمله کرده بود فاش کرد که حمله اعضای گروه تروریستی لشکر-e-Taiba (اجازه), در میان دیگران. هند تا به حال مدت طولانی نگهداری می شود که مهاجمان آمد از پاکستان و که است که در آن خود را کنترل قرار گرفتند. پاکستان بعد تایید کرد که تنها بازمانده مجرم از حمله یک شهروند پاکستانی.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de