بمبئی: افزایش امنیت در خارج از هتل تاج بعد از پلیس دریافت 26/11-مانند تهدید بمب از کراچی

امنیت خارج بمبئی دو تاج هتل در Colaba و Bandra و در نزدیکی مناطق تنگ تر شد صبح روز سه شنبه پس از تهدید بمب تماس از کراچی به پلیس بمبئی گفت: در این روز است.

“تشدید تدابیر امنیتی در خارج از تاج هتل های و در نزدیکی مناطق پس از یک تهدید تلفنی دریافت کرده بود روز گذشته از پاکستان به منفجر کردن هتل ها با بمب گفت:” پلیس بمبئی.

پلیس افزود که تماس از کراچی آمد و در اواخر ساعت در روز دوشنبه.

قابل توجه, تاج, هتل یکی از مکان های که مورد هدف قرار گرفتند در طول 26/11 حملات در سال 2008.

بمبئی آمده بود به وقفه در نوامبر 26, 2008 زمانی که 10 Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست هایی که وارد شهر از طریق مسیر دریایی از پاکستان انجام یک سری از هماهنگ تیراندازی و بمب گذاری است که مجروح و بیش از 300 کشته شدن 166 نفر در هند سرمایه مالی.

حملات صورت گرفت در Chhatrapati Shivaji پایانه (CST) ایستگاه راه آهن Cama, بیمارستان, نریمان خانه کسب و کار و مسکونی لئوپولد کافه تاج هتل و برج و Oberoi-Trident هتل.

اجمل Kasab تنها بازمانده حمله کرده بود فاش کرد که حمله اعضای گروه تروریستی لشکر-e-Taiba (اجازه), در میان دیگران. هند تا به حال مدت طولانی نگهداری می شود که مهاجمان آمد از پاکستان و که است که در آن خود را کنترل قرار گرفتند. پاکستان بعد تایید کرد که تنها بازمانده مجرم از حمله یک شهروند پاکستانی.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *