بمبئی: سالن باربر و مغازه ها و سالنهای زیبایی بازگشایی پس از بیش از سه ماه مجاز با محدودیت

برخی از سالن در بمبئی که بازگشایی در این شهرستان در روز یکشنبه پس از سه ماه دیده می شد پیروی از رهنمودهای دولتی مانند استفاده از sanitisers و چک کردن درجه حرارت از مشتریان.

تحت مرحله دوم باز کردن قفل های ماهاراشترا دولت داده است آرامش در بسیاری از بخش ها و اجازه نظافت رسانه ها برای باز کردن از امروز در دولت است.

Faheem شیخ صاحب یک سالن در Ghatkopar آماده است با PPE کیت. او گفت: آژانس خبری آنی “مشتریان در حال گرفتن قبل از وقت ملاقات قبل از آمدن به سالن. ما دریافت تماس های بسیاری از مشتریان به طور منظم ما. من می خواهم برای تشکر از دولت برای فکر کردن در مورد ما آن را به عنوان یک تسکین بزرگ برای ما است.”

“ما پاکسازی هر تجهیزات قبل از استفاده از. سالن نیز sanitised هر 2 ساعت,” او اضافه شده است.

او در ادامه گفت: “ما با قرار دادن یک کپی از دولت هنجارها و دستورالعمل های خارج از سالن. این اولین و روز ما شده اند به گرفتن تماس های بسیاری از مشتریان برای کوتاهی مو و سایر خدمات است که ما ارائه.ما بسیاری از مشتریان در انتظار اما ما با در نظر گرفتن تنها محدود به مشتریان ما به عنوان اجتماعی را حفظ فاصله.”

Gaurav Patil یک مشتری که برای برش مو گفت: “من خوشحالم که سالن بازگشایی شد. من یک مدل موی مناسب برای یک زمان طولانی. اگر چه پدر من برش مو در خانه در طول مستند ما می دانیم که کوتاه کردن مو انجام می شود در این سالن و خانه متفاوت است. من دانشجو هستم و در کلاس های آنلاین این برش را نگاه مناسب و معقول در حال حاضر.

مشتری دیگری گفت: من می خواهم برای تشکر از دولت برای اجازه دادن سالن به تابع. پس از بازگشایی دفاتر این مهم است که ما باید برای رفتن به دفتر. همچنین ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و بنابراین این سالن است.”

این ماهاراشترا دولت صادر کرده است, اطلاع رسانی, برای بازگشایی, آرایشگاه, سالن و سالنهای زیبایی در دولت تحت ماموریت خود را “شروع دوباره” فاز چهارم. با توجه به اطلاع رسانی, آرایشگاه, سالن و سالنهای زیبایی خواهد بود و مجاز به تابع با قرار ملاقات قبل تنها. تنها انتخاب خدمات مانند کوتاه کردن مو رنگرزی مو, نخ و غیره مجاز است. پوست خدمات مرتبط را اجازه داده نمی شود در حال حاضر. این باید به صورت برجسته نمایش داده می شود در مغازه ها.

دستور همچنین گفت: این سالن باید پایبند به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در بهداشت و پاکیزگی و کارکنان باید پوشیدن دنده محافظ از جمله دستکش و پیش بند و ماسک.

ماهاراشترا همچنان کانون coronavirus گسترش که در آن تعدادی از موارد شاهد حتی سنبله بزرگ شده است. با توجه به وزارت بهداشت, Maharashtra دارای بیشترین تعداد از موارد با 1,59,133 موارد مثبت COVID-19 عفونت و 7,273 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 6,368 مورد جدید گزارش شده در کشور در 24 ساعت گذشته.

قابل توجه بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت که در آن تعدادی از موارد عبور کرده 72,000-علامت گذاری و مرگ و میر را در صدر 4,000-علامت گذاری به عنوان به خوبی. در ساعت 9:30 صبح این روز COVID-19 شمارش در بمبئی نشان داد 72,175 موارد و 4,179 مرگ و میر.

یکی از چالش های واقعی در بمبئی کنترل بیماری و آلودگی در آسیا بزرگترین زاغه — Dharavi که بسیار پرجمعیت منطقه است.

در ضمن با نزدیک به 20 ، 000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته هند COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده در یکشنبه عبور 5.20 لاخ-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر عبور کرده 16,000-علامت گذاری به عنوان به خوبی.

به عنوان coronavirus موارد در هند همچنان به سرعت در حال گسترش هند در حال حاضر فقط در پشت, ایالات متحده, برزیل و روسیه از نظر تعداد موارد تایید شده. بنابراین, بزرگترین کانون coronavirus بیماری همه گیر در آسیا و چهارمین بدترین آسیب دیده کشور در جهان است.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de