بمبئی دریافت تازه بارندگی به عنوان “Nisarga’ اینچ نزدیک به ساحل غربی

بمبئی در روز سه شنبه دریافت تازه بارندگی به عنوان سیکلون طوفان ‘Nisarga’ رشد شاخص و نزدیک به ساحل غربی هند.

پلیس بمبئی صادر کرده است prohibitory سفارشات در برابر جمع آوری و یا حرکت از یک یا چند نفر در اماکن عمومی در امتداد ساحل مانند سواحل و تفرجگاهها و پارک ها برای جلوگیری از از دست دادن زندگی و اموال.

با توجه به هند هواشناسی بخش سیکلون طوفان ‘Nisarga’ بیش از دریای عرب است که به احتمال زیاد به ریزش زمین در نزدیکی Alibaug در ماهاراشترا منطقه Raigad در روز چهارشنبه.

در بولتن های صادر شده در 4 ساعت, آی گفت سیکلون طوفان بیش از Eastcentral دریای عرب منتقل شمال با سرعت 13 kmph در گذشته و 06 دقیقه و دراز محور در 2:30 بعد از ظهر در حدود 290 کیلومتری غرب-شمال غرب Panjim (گوا), 380 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی (Maharashtra) و 600 کیلومتری جنوب-جنوب غربی سورات (گجرات).

آن است که به احتمال بسیار زیاد به شدت به شدید طوفان بهداشت حرفه ای در چند ساعت آینده. آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال طی چند ساعت آینده کج شمالی-northeastwards پس از آن و عبور از شمال ماهاراشترا و مجاور جنوب گجرات ساحل بین Harihareshwar و دامان نزديک به Alibag در طول بعد از ظهر ژوئن 3 به عنوان یک شديد و طوفان بهداشت حرفه ای با حداکثر پایدار باد با سرعت 100-110 kmph gusting به 120 kmph.

پانزده NDRF تیم مستقر شده اند در حالی که چهار مسیر به مناطق ساحلی از ماهاراشترا.

هواشناس نیز صادر بارندگی هشدار برای مکان های مختلف در ماهاراشترا گوا گجرات و ساحلی, Karnataka.

برای 24 ساعت آینده آی هشدار داد از نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده بیش از مسکونی و گوا. پیش بینی خود گفت: نور متوسط بارندگی است که به احتمال زیاد در اکثر نقاط با جدا سنگین می افتد به احتمال بسیار زیاد بیش ساحلی, Karnataka, Madhya ماهاراشترا و Marathwada طی 24 ساعت آینده.

نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در چند مکان و بسیار سنگین می افتد (20 سانتی متر در 24 ساعت) در مکان های جدا شده به احتمال بسیار زیاد بیش از شمالی مسکونی (بمبئی Palgar قهوهای مایل به زرد, Raigad منطقه) و شمال Madhya ماهاراشترا در ژوئن 3, IMD گفت.

آن را نیز پیش بینی شده نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده بیش جنوب مسکونی (رتنگیری & Sindhudurg منطقه) & گوا و جنوب منطقه گجرات (ولسد, Naysari, Dang, دامان, Dadra & ناگار هاولی و Surat منطقه) در ژوئن 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>