پلیس بمبئی را حرکت برای غیر فعال زنان در طول coronavirus مستند برنده اینترنت

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک کامل مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز از روز سه شنبه نیمه شب برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19.

ساعت مودی اظهار داشت که ‘اجتماعی فاصله’ تنها راه برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس. این مستند را خریداری کرده است متوقف وضعیت در همه جا و مردم محدود به داخل خانه های خود بمانند. در حالی که خدمات ضروری در دسترس هستند تعداد کمی از مردم در حال تلاش برای به دست آوردن اصول.

یک چنین فرد Virali مودی. Virali غیر فعال است و به تنهایی زندگی می کند در Malad غرب, Mumbai.

روز چهارشنبه او در زمان توییتر برای نوشتن چه مشکلات او با آن مواجه است و خواسته پلیس بمبئی به او کمک کند.

“من غیر فعال شده و من به تنهایی زندگی می کنند, من نیاز من که آشپز می کند و دیگر فیزیولوژیکی برای مراقبت از من. با توجه به این ویروس او نمی خواهد بود قادر به آمده است. چه ما در مورد این شرایط؟,” او نوشت.

بمبئی پلیس بی درنگ واکنش نشان داد و پرسید: برای جزئیات تماس بگیرید. Virali بعد مشترک تجربه او در Facebook با تشکر پلیس بمبئی برای کمک به او را در این وضعیت بحران است.

این موضوع رسیده به Rajya سبها MP Bhagwat کاراد و او نوشت: به دولت خانه وزیر به دنبال حمایت خود را در مورد این مسئله.

به زودی, Anil Deshmukh خانه وزیر ماهاراشترا مطمئن ساخته شده است که Virali می شود همه به کمک او نیاز دارید.

مقامات پلیس رسیده Virali خانه به همه ترتیبات آن را & راننده می تواند سفر به خانه او.

“فقط در حالی که به عقب DCP به نام من و به من اطلاع داد که بازرسان پلیس را از آمدن به خانه من برای مرتب کردن هر گونه مشکلات”, Virali نوشت.

“به عنوان وعده داده شده آنها وارد خانه من نوشت هر چه من تا به حال به می گویند و آنها در حال ساخت من یک نامه برای من و راننده به طوری که آنها نمی گیر توسط پلیس در مستند” او در ادامه و تشکر از پلیس بودن ‘شگفت انگیز و مفید مثل همیشه’.

در واکنش به این موضوع Deshmukh در زمان به توییتر اضافه کرد که در حالی که بحران ممکن است بی سابقه یک نفر می تواند نکنید که “انسان طرف به مشکل”.

با توجه به گزارش جهانی مرگ و میر عبور کرده 21,000 علائم ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im