پلیس بمبئی به احتمال زیاد به سوال 5 تولید خانه های تولید کنندگان در Sushant Singh Rajput را مورد خودکشی

بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی روز یکشنبه 14 ژوئن در Bandra صفحه اصلی. هر چند خود را کالبد شکافی تایید خودکشی شایعات شده اند انجام دور, به ویژه در رسانه های اجتماعی که وجود دارد چیزی بزرگتر دم در پشت صحنه است که ممکن است منجر او را به مرحله شدید.

چند روز پس از خانه وزیر ماهاراشترا آنیل Deshmukh تایید کرده بود که پلیس بمبئی خواهد پروب زاویه Sushant بالینی افسردگی با توجه به حرفه ای رقابت برخی از تازه به روز رسانی در مورد این تحقیقات آمده اند. با توجه به منابع ما پلیس بمبئی است که به احتمال زیاد به احضار حداقل 5 خانه های تولید و تولید برای ضبط بیانیه خود در Sushant را مورد خودکشی. محققان علاقه مند به دانستن و درک دلیل برای خروج از فیلم که قبلا امضا شده توسط Sushant.

منابع می گویند که Sushant تا به حال برخی از اختلاف با برخی از تولید کنندگان به تازگی و که وجود دارد برخی از مهم پیام های متنی رد و بدل شده بین او و دوست نزدیک خود. پلیس در حال حاضر سوال Sushant را دوست و ولی خود را از بیانیه ای است که هنوز به ثبت شود. تا کنون پلیس بمبئی موفق به باز کردن رمز عبور خود را محافظت شده با موبایل و لپ تاپ بود که پس از آن به FSL برای بازیابی اطلاعات حذف شده ، پلیس بمبئی نیز ثبت اظهارات از 11 نفر تا به حال از جمله برخی از خانواده و دوستان خود.

قبلا بمبئی تحقیقات پلیس نشان داده بود که Sushant ساخته شده بود دو تماس تلفنی شب قبل از مرگ او. با توجه به منابع در پلیس بمبئی Sushant به نام بازیگر Rhea Chakraborty در 1:47 AM اما او جواب نداد گوشی. پس از آن SSR گزارش به نام دوست خود و بازیگر ماهش شتی در 1:51 AM اما این تماس تلفنی همچنین بدون جواب رفت.

Sushant اتاق خواب درب باز شد در 12:25 pm. پزشکان نامیده می شدند و او را مرده اعلام شد و در مدت کوتاهی پس از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de