پلیس بمبئی رکود غیر قانونی VOIP مبادلات ISI لینک های مشکوک

به پلیس بمبئی در روز پنج شنبه گران غیر قانونی VOIP مبادلات استفاده می شد که به تماس و دفاع افراد به دنبال اطلاعات مربوط به کلید تاسیسات نظامی.

حمله انجام شد در یک عملیات مشترک نظامی با هوش.

عملکرد دو سیم جعبه های بدست آمده با 100 اسلات هر یک همراه با 200 سیم کارت دو روتر سه مودم آنتن و باتری و اتصالات. تجهیزات بازیافت شد از اوتار پرادش را نویدا و Changaramukulam در کرالا است. یک نفر نیز دستگیر و از Changermakulam کرالا. این devies در حال حاضر قرار گرفت.

در ماه سپتامبر سال گذشته دفاع افراد از دریافت تماس از اعداد مشکوک به دنبال اطلاعات مرتبط با مهم دفاع تاسیسات. تماس گیرنده مطرح هویت ساختگی.

پس از تحقیقات مشخص شد که وجود دارد چند غیر قانونی VoIP مبادلات در Noida و کرالا که مسیر تماس های ورودی از پاکستان به محلی اعداد. تماس شدند و سپس مورد استفاده برای استخراج اطلاعات از دفاع از افراد است. بر اساس این اطلاعات پلیس بمبئی راه اندازی عملیات مشترک نظامی با هوش.

پروب جریان است برای تعیین هویت بیشتر افرادی که درگیر هستند و مکان های مشابه دیگر تبادل. بازداشت های بیشتر به احتمال زیاد ساخته شده در این ارتباط در آینده نزدیک به آنها نیز ممکن است مرتبط با به خطر انداختن کشور امنیت داخلی.

بهبود VOIP مبادلات بین المللی تبدیل تماس های صوتی نشات گرفته از پاکستان به محلی GSM تماس با استفاده از چینی سیم جعبه (جعبه مجهز به GSM و سیم کارت های محلی تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات). این سیم جعبه با استفاده از پویا IMEI سیستم است که باعث می شود آنها را دشوار است به توان ردیابی. این سیستم در حال حاضر غیر قانونی اعلام شده است توسط مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند است.

پس سیستم های هند نمی تواند کنترل تماس های تولید شده در این سیستم آنها نیز استفاده می شود برای ضد ملی فعالیت است. بنابراین وزارت ارتباطات مجاز نیست به انتقال بین المللی تماس های VoIP از طریق تلفن معمولی شبکه است. این SIMBOX روش تقلب مالی به دولت هند نیز به شرکت های تلفن همراه.

تحقیقات تا کنون نشان داده اند که گران بورس باعث ضرر و زیان درآمد در کرور به مخابرات بخش. پس از آن پروب بیشتر گفت که کسانی که در بورس بودند در حال استفاده توسط خصمانه سازمان های اطلاعاتی به دنبال اطلاعات نظامی از طریق تماس و مطرح تهدید امنیتی برای کشور است.

پس از مقدماتی درخواست و تایید استفاده غیر مجاز simboxes یک مورد به ثبت رسیده در بخش 419, 420, 465, 468, 471, 120 (ب) IPC با بند 1 از تلگراف عمل 1885, بخش 4, 20, 25, با, بخش, 3, 6, هندی, تلگراف بدون سیم عمل 1933, & فرستاده تحقیقات به جرم شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>