پلیس بمبئی ASI می میرد COVID-19

دستیار زیر بازرس از بمبئی پلیس Suresh Jadhav گذشت روز یکشنبه از بیماری کروناویروس (COVID-19). آن شناخته شده است که افسر پلیس بود مبارزه COVID-19 در بیمارستان برای مدتی.

پلیس بمبئی در یک صدای جیر جیر از آن مقام رسیدگی در میکروبلاگینگ رسانه های اجتماعی, وب سایت اطلاع تاسف از مرگ این افسر پلیس به ذکر است که Suresh Yadav بود از DN نگر ترافیک را بدست آورد.

“پلیس بمبئی تاسف به اطلاع رسانی در مورد تاسف مرگ ASI Suresh Ishwar Jadhav از D. N. نگر ترافیک را بدست آورد. Shri. Jadhav شد مبارزه با کروناویروس. ما دعا برای روح خود را به استراحت در صلح و آرامش. افکار و دعاهای ما با خانواده اش” بمبئی پلیس اطلاع در یک صدای جیر جیر.

با این نقطه بیش از 30 پرسنل پلیس بمبئی گذشت از COVID-19 در حالی که بیش از 2,200 باید آزمایش مثبت برای coronavirus در نیروی پلیس است.

با در نظر گرفتن تعداد زیادی از موارد در میان نیروی پلیس این Uddhav Thackeray-led ماها Vikas Aghadi دولت در دولت دستور داده است که پرسنل و یا بالاتر از سن 55 نباید فشرده به خدمات. آمبولانس نیز اختصاص داده شده در پلیس مناطق برای کمک به کارگران خط مقدم مراقبت از خود را در حالی که مدیریت نظم و قانون در این بیماری همه گیر.

ماهاراشترا همچنان کانون coronavirus گسترش که در آن تعدادی از موارد شاهد حتی سنبله بزرگ شده است. با توجه به وزارت بهداشت, Maharashtra دارای بیشترین تعداد از موارد با 2,54,427 موارد مثبت COVID-19 عفونت و 10,289 مرگ و میر.

قابل توجه بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت که در آن تعدادی از موارد است که نزدیک به 93,000-علامت گذاری و مرگ و میر را در صدر 5,200-علامت گذاری به عنوان به خوبی. در این روز COVID-19 شمارش در بمبئی نشان داد 92,988 موارد و 5,288 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de