بمبئی: 17-year-old توزیع PPE کیت دانه sanitisers به نیازمندان با پول جیب

A 17-year-old boy توزیع غلات و دست sanitisers در میان نیازمندان در پی COVID-19 گیر هزینه های 15,000 تومان پول جیب او را نجات داد.

17-year-old حسین Zakir تصمیم به ادامه این طرح پس از شنیدن این خبر از کادر پزشکی و پلیس در حال مرگ با توجه به این ویروس مرگبار است.

نگه داشتن این در ذهن او جمع آوری جیب خود پول و خرید PPE کیت با آن و موارد دیگر و توزیع آنها میان نیازمندان. این انگیزه دوستان خود را برای پیوستن به این ابتکار عمل بیش از حد.

زمانی که Rotaract باشگاه آمد به دانستن در مورد این ابتکار او مفتخر شد و رئیس جمهور از این باشگاه است. “17 ساله حسین Zakir است که تصور می شود جوانترین رئیس جمهور از یک جامعه مبتنی بر Rotaract باشگاه” جزئیات آزادی مطبوعات.

حسین پدر گفت: “یک روز حسین کردم بسیار ناراحت و از من خواست به او کمک کند و من. من احساس می کنم بسیار افتخار است که در چنین سن و سال پسر من در نظر گرفته شده کمک به مردم است.”

“ما وحشت زده آمد به دانستن در مورد COVID-19 به عنوان ما می تواند نه به خانه و نه حفظ در اینجا. وقتی حسین آمد به می دانم که در مورد آن او ارائه شده با دانه PPE کیت و sanitisers. ما خوشحال هستند که او آمد به ما کمک می کند که بیش از حد در این سن جوان” گفت: یک نگهبان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de