چند GOP-Led متحده با استفاده از Coronavirus برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین


Illustration for article titled Multiple GOP-Led States Use Coronavirus to Limit Abortion Access

عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

کل کشور است که در میان یک بحران بهداشت عمومی دیده نمی شود در دوران مدرن. که واقعیت متوقف نشده اوباما از ایران. در واقع آنها مناسب دیدم به طور کامل امکان استفاده از این وضعیت است.

سی ان ان گزارش داد که Ohio, می سی سی پی و تگزاس ذکر شده اند سقط جنین به عنوان غیر ضروری عمل جراحی است. آنها در دفاع از این موقعیت گفت: به سهمیه از منابع به عنوان بیمارستان در سراسر کشور در صورت کمبود. در تگزاس اگر بیمارستان اصلا به دنبال این دستورات آنها می تواند 1000 $خوب یا 180 روز در زندان است. این سه کشور همه باید معرفی اسکناس در سال گذشته به شدت محدود کردن دسترسی به سقط جنین. هر دو می سی سی پی و اوهایو معرفی ضربان قلب اسکناس که می توانست مانع از زنان از داشتن سقط جنین در اوایل شش هفته به بارداری

تبلیغات

ضد سقط جنین فعالان را تقبیح این حرکت به عنوان سرمایه گذاری در زمان بحران به فشار ضد سیاست های سقط جنین. این حرکت ساخته شده بود و حتی پس از شنیدن درخواست به طبقه بندی سقط جنین و سلامت زنان شیوه های غیر ضروری.

از سی ان ان:

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان قرار دادن یک بیانیه خواستار ارائه دهندگان نه به طبقه بندی آنها به عنوان “انتخابی و غیر فوری” با این استدلال که سقط جنین “یک زمان حساس خدمات که برای آن یک تاخیر چند هفته و یا در برخی موارد روز ممکن است با افزایش خطرات و یا به طور بالقوه آن را به طور کامل غیر قابل دسترس.”

تبلیغات

من درک می کنم که ما در یک وضعیت بحران و تصمیم گیری می شود ساخته شده ، اما این احساس به خصوص استثماری eبه خصوص در مورد فرماندار می سی سی پی تیت ریوز. او را کشیده و پاشنه خود را در صدور هر نوع از اقامت در خانه سفارش و به جای آن به نظر می رسد محتوا در دعا ویروس دور. اگر او این بود که نگران تاثیر این ویروس را در دولت خود او می شود صدور یک مستند نیست که با تمرکز بر گرفتن سقط جنین.

امید این بود که در زمان بحران را در هر دو حزب تلاش ما مقامات منتخب را امتحان کنید و کاهش آسیب. در عوض, آنها استفاده کرده اید آن را به عنوان یک فرصت برای پیشبرد مزخرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de