MP پلیس می نویسد: “من نقض مستند دور ماندن از من’ در کارگر را پیشانی و چهره عمل

یک زن پلیس پرسنل در Madhya Pradesh مواجه گسترده محکومیت و اقدام انضباطی از مقامات پس از او نوشت: “من نقض مستند دور ماندن از من” در پیشانی و یک کارگر که در خیابان در میان این مستند تلاش برای بازگشت به روستای خود را همراه با هزاران نفر دیگر مانند او. قابل توجه این می آید در زمانی که هزاران نفر از کارگران مهاجر و روزانه دستمزد نیمه ماهر و غیر ماهر و کارگران در حال رفتن به خانه به عنوان آنها هیچ کار پس از مستند های اعمال شده شامل COVID-19.

این عمل توسط پلیس زن به طور گسترده ای محکوم و همچنین نامیده می شوند ‘غیر قابل قبول’ توسط مقام مافوق در Madhya Pradesh نیروی پلیس. کومار Saurabh, سرپرست پلیس (SP) از چهترپور روز یکشنبه گفت که این افسر پلیس زن در سوال شناخته شده است و او را در حال حاضر به صورت دقیق عمل برای زمینه صادر کند عمل می کنند.

این حادثه تکان دهنده آمد به نور که تصویری از او را به نوشتن این جمله روی پیشانی با استفاده از یک طرح قلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“ما تایید صحت این ویدئو را امروز و به این نتیجه رسید که آن را انجام شده توسط 2016 دسته Sub-بازرس. این حادثه از نوشتن بر روی پیشانی خود را اتفاق افتاده در طول معاینه پزشکی از کارگران که از اوتار پرادش است. این کاملا غیر قابل قبول است و در نتیجه عمل است که گرفته شده در برابر پلیس طبق قانون” چهترپور SP به خبرنگاران گفت: در این روز است.

دیگر پرسنل در نیروی پلیس نیز مطلع شده است در مورد این حادثه.

21 روز در سراسر کشور مستند بیش از coronavirus اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه است تبدیل به یک بحران انسانی با این اقدام باعث خروج دسته جمعی از دستمزد روزانه کارگران و کارگران از جمله زنان و کودکان از شهرهای بزرگ به خانه های خود در دیگر نقاط کشور است.

به عنوان مستند قرار داده و معیشت خود را در توقف این کارگران تصمیم به ترک محل اشتغال خود را به صورت بومی خود را در خانه های بسیاری از آنها را در یک سفر پای پیاده از صدها کیلومتر. در دهلی بسیاری از این مردان و زنان با کیسه های خود را بر روی سر خود را و پشت و برخی با داشتن نوزادان چسبیده به آغوش خود می گرفت و انتظار در صف های طولانی به هیئت مدیره اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im