کوه ویستا بیس پاتریک Boland جنگ بیماری دردناک در الماس و از طریق غیر انتفاعی مبارزان وحشی

زمان پاتریک Boland 12 بود او شده است می خواهم با زندگی پیچیده منطقه ای سندرم درد (CRPS) حدود چهار سال تا کنون پس از یک رگ به رگ مچ پا که التیام نمی تبدیل به یک زندگی در حال تغییر تشخیص است.

“در کلاس ششم من می خواهم به هر عمل و فقط نشستن وجود دارد و دیده بان” 16-ساله گفت. “این امر می تواند سرد و وزش باد خواهد و شلوار را لمس پای من و من می نشستن وجود دارد و گریه چون از تحريکات مکانيکی (بالا و حساسیت به لمس). خشن بود. بود روز وجود دارد من نمی دانم اگر من می بازی دوباره.”

CRPS یک بیماری است که در آن سیستم عصبی مرکزی می شود حساس شده بود بلند محدود به یک صندلی چرخدار در آن زمان است. عدم تحرک در 12 آمد تنها یک سال پس از بید بلند به عنوان یک بچه جوان گرد آوردن قدرت به مقابله با بدن گسترده “سوزاندن سلاح سرد و احساس یخ خشک” است که همراه با CRPS رسما آغاز مبارزان وحشی.

غیر انتفاعی شروع به عنوان یک مدرسه ابتدایی پروژه اما به سرعت توسعه یافته به چیزی جدی تر است. پاتریک ارسال 70 بسته های مراقبتی به دیگران رنج می برند از CRPS که در سال اول حدود شش سال بعد مبارزان وحشی است متصل بیش از 1250 خانواده ها در برخورد با این بیماری در سراسر 19 کشور با بیش از 1,120 مراقبت از بسته های توزیع شده است.

“هنگامی که پاتریک 10 بود او به تنهایی افسرده و احساس به طور کامل جدا شده گفت:” مگ بلند, پاتریک, مامان و غیر انتفاعی جمهور. “او شروع به مبارزان وحشی بنابراین دیگر بچه ها نمی احساس می کنید که راه.”

حتی با غیر انتفاعی داشتن اندازی بلند شد قطعا احساس است که در کلاس ششم به عنوان یک ورزش در سمت چپ او می تواند بازی — فوتبال و تکواندو تا به حال شده دور گرفته شده با توجه به شرایط خود — آشکار در مقابل او و همه او می تواند انجام دهد سازمان دیده بان. اما با یک دسته از اکسیژن پرفشار اتاق جلسات که در آن سال یکی از بسیاری از درمان او انجام منظور خود را شامل CRPS, Boland در بر داشت راه خود را خارج از صندلی چرخدار خود و بازگشت به زمین.

“پس از 15 درمان او ایستاد” مگ بلند گفت. “و پس از 18 درمان او رفت و به عمل بیس بال به سختی راه رفتن دوباره. زمان اولین بازی فصل آمد در اطراف او در حال بازی. و من می توانم به شما بگویم که چقدر بیس بال تا به حال با پیدا کردن راه خود را خارج از آن صندلی.”

به عنوان بیس بال رو بلند راه رفتن دوباره آن را نیز مجاز کوه ویستا کاربر عادی زندگی خود را به عنوان آنجا که ممکن است با وجود CRPS و یک میزبان از دیگر شرایط پزشکی.

Boland — که حضور آنلاین از طریق کلرادو اتصالات آکادمی اما نقش عقاب طلایی — اولین baseman و راست دست hitter وظیفه با پاپ. اما که در آن 6 پا-3, 220-رطل ساخت بزرگترین تصور اخیرا بر روی تپه. با fastball است که می تواند رسیدن به 80 مایل در ساعت و همچنین یک changeup کشویی و برش کوه ویستا دانشجوی سال اول مربی جکی کمپبل گفت: پروژه بید بلند به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده پارچ در دو فصل.

“او بچه ها برای اولین بار در الماس و او را همیشه در گذشته بچه ها را ترک کنند و هیچ کس در تیم ما کاملا دارای شور و شوق و عشق بازی است که او گفت:” کمپبل که مربی بید بلند به عنوان دانشجوی سال اول در سال 2019. “به علاوه, او کشور قوی است. او یک سایز 18 ، یک بازی وجود دارد در سال گذشته در طول پاییز لیگ که در آن او ضربه back-to-back سه برابر کردن دیوار زدم و در همه ما اجرا می شود. سپس او در آمد به نزدیک بازی بر روی تپه پرتاب بسیار سخت است.”

همه با روزانه یک بار از درد است. هر سه ماه Boland دستخوش شدید تزریق کتامین طراحی شده برای کمک به کاهش خود درد مزمن است. شده اند وجود دارد بار است که او تحت فشار قرار دادند تا خود را به نقطه تهوع کمپبل گفت: یک واقعیت تعجب آور نیست با توجه به جوانان و گرايش به کار کردن تا سه بار در روز و کار فشرده صبح زود کار تخلیه کامیون ها.

این حرکت ثابت نگه می دارد و بلند را در ذهن خود درد است.

“CRPS یک حرکت آن را-و یا-از دست دادن-آن نوع از معامله” مگ بلند گفت. “”هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید و خود را به درد دور. اگر من می توانم آن را در یک دقیقه, اما آن را غیر ممکن است — بنابراین من می توانید انجام دهید این است که به او کمک کند کشف کردن که چگونه به استفاده از آنچه که او تجربه تفاوت را برای خود و برای دیگر بچه ها. او با مثال او مجموعه بودن فعال بازی بیس بال و دستیابی به اهداف خود, چون کمک می کند که دیگر بچه ها, ‘پیچ که من اجازه نمی (CRPS) برنده یا.'”

کسانی که در تنگ گره وحشی مبارزان جامعه هستند و قطعا توجه است. افق ارشد جامی Cardenas برای اولین بار تشخیص داده شد CRPS 11 سال پیش و شرط و متناظر با آن درد او را “احساس هیچ کس در خارج از خانواده ام مرا دوست داشت” هنگامی که یکی از بلند اولین مراقبت از بسته های وارد شده در آستان او.

“وقتی که من اولین بار بسته من من تا به حال هیچ نشانه آن بود در آینده و آنچه در آن است و آن را به ارمغان آورد بسیاری از اشک گفت:” Cardenas, 18. “در آن لحظه من قادر به راه رفتن پس از دانستن است که من به تنهایی در مبارزه — و این که شخص دیگری (CRPS) — شگفت انگیز بود. من در عصا و خارج از مدرسه در آن زمان من مال تو, پس از آن یک چیز بزرگ که برای دریافت و درک شخص دیگری درک دقیقا آنچه که من از طریق رفتن.”

مانند بلند, Cardenas نگه می دارد ذهن خود را خاموش او درد مزمن — که هم آغاز شد با یک رگ به رگ مچ پا به عنوان یک فرزند جوان است و آنچه او به عنوان توصیف “به طور مداوم احساس مانند نشستن در یک گودال آتش در حالی که کسی که سلاح سرد و هدف قرار دادن من در تمام طول روز طولانی” — با بازی گلف برای افق و مدیریت برای شاهین’ دختران و پسران تیم های فوتبال.

یکی دیگر از وحشی جنگنده 37 ساله لوری Pelletier از ارتفاعات در مرتع پرورش احشام خرید و فروش شده است با CRPS از اواخر 1990s و کامل-بدن درد بازگشت در بزرگسالی و پس از او پا بر روی ناخن. به عنوان کسی که تمسخر بود به عنوان یک نوجوان در حالی که خرید و فروش با شرایط او تمجید افزایش آگاهی است که Boland مبارزه مبارزه کرده است به CRPS.

“من صرف اکثریت از زندگی من هرگز دانستن شخص دیگری با آن و مردم فکر من تقلید می کنی آن است که هیچ راهی وجود دارد که درد می تواند که بد و این که” Pelletier گفت. “بنابراین برای آن دسته از بچه ها که این خروجی که در آن آنها می توانید یک همکار به صحبت کردن و یا اتصال و یا هر چه آن را یک سازمان برای آن دسته از بچه ها.”

در ضمن به عنوان Boland همچنان مبارزه خود را برای خود و دیگران در حالی که چشم دوخته اند به رویای بازی بیس بال کالج وجود دارد باقی می ماند یک محل که در آن CRPS نمی تواند او را بگیرد.

“من حتی نمی متوجه درد زمانی که من تبادل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de