کوه اورست محبوب بهار کوه نوردی فصل لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس

در این مه 27, عکس پرندگان, پرندگان, پرواز به قله اورست دیده می شود از Namche Bajar, Solukhumbu منطقه نپال. (Niranjan Shrestha, AP فایل عکس)

کاتماندو, نپال, نپال دولت جمعه اعلام کرد که آن را تعلیق مجوز صعود به قله اورست و دیگر قلل در کشور به دلیل نگرانی از گسترش coronavirus.

تصمیم گیری به طور موثر تعطیل جهان بلندترین کوه از آنجا که چین در حال حاضر بسته آن طرف اورست بیش مشابه ترس. اورست سابقه مرز میان نپال و چین است و می تواند صعود از هر دو طرف.

تعطیل محبوب بهار بالا رفتن نجومی در سراسر کشور یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه امکان گسترش ویروس گفت: Surendra تاپا رسمی با نپال بخش گردشگری است که مسائل نوردی مجوز.

دولت همچنین گفت که لغو همه ویزا در بدو ورود برای گردشگران و کسانی که پس از ورود به دوشنبه خواهد بود موضوع را به 14 روز خود شده است. بازدید کنندگان نیز دیگر قادر خواهد بود را وارد کنید از طریق مرزهای زمینی و باید سفر را از طریق تنها فرودگاه بین المللی است که واقع شده است در پایتخت آن کاتماندو است.

نپال هشت نفر از بالاترین قله در جهان و ماجراجویان که سر به این کشور برای صعود آنها به یک منبع قابل توجهی درآمد برای دولت و هزاران نفر از کارگران که در حمایت از اکسپدیشن. بنابراین در حال trekkers برگشت و دیگر گردشگران که گله به هیمالیا ملت است.

حتی قبل از بسته شدن سفر اپراتورها در نپال گفته بود لغو برای بهار و بالا رفتن نجومی شده بود ریختن در.

مرتبط با: هیچ برنامه ای برای نزدیک اسکی با توجه به کروناویروس, کلرادو, مقامات بهداشتی می گویند

وجود داشته است نگرانی در مورد ویروس جدید و چگونه آن را می تواند در میان کوهنوردان زندگی برای هفته ها در کوه ها در shared چادر در درجه حرارت شدید است. تب, سرفه و سرماخوردگی در حال حاضر شایع در میان کوهنوردان.

the know outdoors instagram

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود توسعه بیشتر بیماری شدید مانند ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

نپال تا کنون به حال یک مورد تایید شده از ویروس. نپالی دانشجویی که بازگشت به خانه برای تعطیلات از چین در حال حاضر در حال بهبود است.

مدارس در این کشور دستور داده شده است به قرار دادن تا سال تحصیلی آینده هفته و در حالی که شهروندان توصیه شده است به دور ماندن از شلوغ تجمعات و جلوگیری از سفر غیر ضروری.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im