‘مهم ترین چیز: PV Sindhu که می تواند باقی می ماند قهرمان جهان برای 3 سال منتظر بازگشت به دادگاه

Coronavirus همه گیر کردم تمام رویدادهای ورزشی به تحت فشار قرار دادند به بیشتر از تاریخ و با توجه به این shuttler, PV, Sindhu می تواند حاکم قهرمانی جهان به مدت سه سال راست.

جهان بدمینتون قهرمانی است که یک رویداد سالانه قرار نبود به جای این سال آن را به عنوان المپیک سال است. با این حال با 2020 در حال حاضر از دست رفته را در میزبانی این رویداد و با توکیو بازی به تعویق افتاد و به سال آینده, 2021, این احتمال وجود دارد که این مسابقات ممکن است از قلم به سال بعد.

اگر این اتفاق می افتد, Sindhu – که تا به حال برنده طلا در سال گذشته – ممکن است باقی می ماند یک قهرمان جهان برای دو سال دیگر.

به عنوان وجود دارد بدون پنجره در دسترس برای بدمینتون فدراسیون جهانی تا ماه نوامبر Sindhu ممکن است مبارزه برای دفاع از عنوان خود در سال 2022 که shuttler نیست کاملا هیجان زده در مورد.

“مهم ترین چیز برای همه ما است هنگامی که این مسابقات آغاز خواهد شد. وجود دارد بحث در مورد جهان و المپیک به تعویق افتاد و در حال حاضر همه ما در حال انتظار برای اقدام به شروع” Sindhu گفت: تایمز هند روز شنبه.

همانطور که برای coronavirus شیوع هند همچنان در 21 روز مستند و Sindhu خودش رفت و به انزوا پس از بازگشت او از انگلستان پس از بازی همه انگلستان بدمینتون قهرمانی.

“پلیس محلی در حال نظارت بر ما. از چند روز قبل از من قرنطینه شد برای پایان دادن به آنها تمدید آن به 5 آوریل. آنها در زمان ما گذرنامه و جا به جا یک برچسب بر روی درب ما. من پرسید با دوستان من که در بازگشت از انگلستان و این همان روال برای همه ما,” او گفت:.

“من به دنبال به جلو به بازی با خواهرزاده من. من می خواهم به صرف زمان با آنها.”

Sindhu همچنین اعتراف کرد که این اولین بار است که او به دور از بدمینتون برای مدت طولانی. “حتی زمانی که من برای مدت پنج ماه در سال 2015 به دلیل مصدومیت من استفاده می شود به رفتن به دادگاه به طور منظم. این اولین بار است که من دیده ام این دادگاه بیش از سه هفته” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im