‘مهم ترین فیلم از نسل ما’: Ayushmann, را دگرگون Taapsee Pannu را ‘Thappad’

Taapsee Pannu را Thappad شده است جمع آوری ستایش از مخاطبان نیز به عنوان عضوی از این صنعت برای آن نام تجاری منحصر به فرد از داستان سرایی و اجرای برنامه از سرب به عنوان به خوبی به عنوان حمایت از اعضای بازیگران. Ayushmann, بود که با حضور در مراسم افتتاحیه برای فیلم توییتی در مورد مشابه آن را “مهم ترین فیلم از نسل ما”.

در صدای جیر جیر, Ayushmann نوشت: “#Thappad مهم ترین فیلم از نسل ما. @anubhavsinha سر تعظیم. جلال @taapsee @pavailkgulati @Manavkaul19 @deespeak @mrunmayeelagoo #SoumikMukherjee #KumudMishra #RatnaPathakShah #NailaGrewal #MayaSarao @farewellwaltz. باید به سازمان دیده بان! این یک کلاس کارشناسی ارشد.”

یک روز قبل از Ayushmann واکنش همسرش, Taapsee نیز توییتی گفت: “#thappad یک فیلم فوق العاده. آن را در رسیدن به هدف خود که هر دو مردان و زنان به تماشای آن! @anubhavsinha فیلم خود را ساخت یک کلاس کارشناسی ارشد را در خود دارد! @taapsee بسیار سهولت در شخصیت خود را که ناآرامی به نظر می رسد تا relatable @deespeak @pavailkgulati & بقیه بازیگران است.”

فیلمساز Hansal مهتا چند روز پیش یک مقاله در مورد این فیلم در وب سایت خود را. در اینجا گزیده ای از وبلاگ “به تمام زنان در زندگی من است. به جهنم همسر من, مادر من, من دختر من همسر سابق من دوست دختر و همه کسانی که قرار گرفته اند به من اجتماعی مطبوع. من آن را می دانم دیر است. اما در اواخر بهتر از هرگز. با عرض پوزش. با عرض پوزش اگر من اجازه دهید من احساس حق سرکوب خود را رشد. با عرض پوزش اگر من اجازه دهید من پدرسالارانه مطبوع رندر من نسبت به خود را نیاز دارد. با عرض پوزش اگر من یک*****e. من سعی خواهد کرد برای تغییر. اگر من نمی من با کف دست زدن. Kheench ke maarna mujhe Thappad.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>