اکثر Coloradans بسیار نگران شیوع کروناویروس. اما افراد جوان در ادامه به کمتر مشکل, دولت, نظرسنجی نشان می دهد.

نزدیک به سه چهارم از Coloradans بسیار نگران رمان coronavirus و در نظر گرفتن توصیه می شود اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست — حتی به عنوان افراد جوان در ادامه به کمتر مشکل توسط global outbreak.

این نگرش روشن در یک دولت در بخش بهداشت و درمان بررسی منتشر شد شنبه که آرای نزدیک به 45,000 Coloradans در انواع COVID-19-سوالات مرتبط.

بررسی — های انجام شده بین پنج شنبه و جمعه قبل از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور داد ساکنان ایالت به ماندن در خانه — نشان داد که 72 درصد از پاسخ دهندگان “بسیار نگران” درباره COVID-19 در کلرادو. در میان 18 – 29 ساله اما این تعداد کاهش یافته و به 59 درصد.

که عدم نگرانی در میان برخی نمی آمد از اعتقاد به این که آنها نمی مریض این بررسی نشان داد. نزدیک به 90 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها فکر می کنم آن را تا حدودی و یا به احتمال بسیار زیاد است که بیمار از رمان coronavirus.

تقریبا همه در نظر سنجی گفته بودند شستن دست های خود را اغلب (98%) و اجتناب از اجتماعات بزرگ (97%).

بیش از یک سوم از افراد مورد مطالعه گفتند که در حال انباشت مواد غذایی و دقیقا نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها تا به حال یک ترکیبی از علائم نشان دهنده اضطراب فراگير بیش از دو هفته گذشته.

“این بررسی نشان می دهد آنچه که ما در حال حاضر می دانستند که Coloradans قوی هستند و ما همه در این با هم” جیل Hunsaker Ryan مدیر اجرایی گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در انتشار اخبار. “ما در حال رها کنید که بسیاری از مردم در حال انجام بخشی خود را برای کند کردن روند گسترش این ویروس مرگبار است. اگر ما این را ما حفاظت از سیستم مراقبت های بهداشتی از غیرمنتظره بودن با موارد حیاتی و زندگی های بی شماری را نجات داد.”

برخی از نکات برجسته دیگر از این بررسی عبارتند از:

  • 75 ٪ از پاسخ دهندگان را امتحان کنید تست کنید اگر آنها در معرض و یا علائم به حال
  • 40 درصد از پاره وقت و تمام وقت و یا خود اشتغالی پاسخ دهندگان گفتند که آنها لازم نیست که دسترسی به پرداخت را ترک کنند اگر آنها قادر به کار از آنجا که از virus.
  • 11 ٪ از پاسخ دهندگان را به حال خود ساعت کاهش 9 درصد را به طور موقت به شغل خود را از دست و 1% را به طور دائم شغل خود را از دست با توجه به COVID-19.

بررسی گرفته شد با رفتن به CDPHE سایت که مقامات بهداشتی دولت اذعان می شده اند بیشتر احتمال دارد نمونه به مورد جدید کروناویروس. لینک به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای پس از بررسی انتشار مقامات گفت: “به طوری که تعصب ممکن است کاهش می یابد.”

مقامات بهداشت و درمان نیز اشاره کرد که اسپانیایی و سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی شرکت کنندگان در کمتر بررسی شده است.

کامل نتایج این تحقیق را می توان در اینجا یافت نشد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im