‘بیشتر تعدادی از تست های بیشتر تعداد موارد’: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار مقامات بهداشت به آهسته پایین COVID-19 تست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه تشویق شد coronavirus پاسخ کارگران به سرعت پایین تست استدلال که افزایش آزمایشات منجر به بیشتر موارد در حال کشف.

“نگاه هر کس می داند که آن را از چین اما من تصمیم ما نباید بیشتر از یک معامله بزرگ از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اولین انتخابات ریاست جمهوری در میان coronavirus همه گیر در Tulsa, Oklahoma.

او در زمان به مرحله برای ارائه خود را دوباره سخنرانی انتخاباتی بدون پوشیدن یک ماسک صورت و هزاران نفر که با حضور در این تجمع به دنبال کت و شلوار.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما می خوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا. آنها را آزمایش و آنها را تست کنید. ما آزمون است که مردم نمی دانند چه خبر است,” او گفت: در حالی که در نظر گرفتن اعتبار از خاموش کردن ایالات متحده به “همه مردم از چین” و بعد “بسته آن را به اروپا است.”

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن از 25 میلیون نفر آزمایش شده است برای COVID-19 در ایالات متحده به همین دلیل است که تعداد موارد تایید شده در کشور بالا است.

در این تجمع خواهان بازگشایی مدارس به عنوان “بچه ها بسیار قوی تر از ما است.”

به عنوان در هر دانشگاه جانز هاپکینز آخرین اطلاعات تعداد 2,254,662 مردم آلوده شده اند با کروناویروس در آمریکا و 119,719 مردم باید در برابر این بیماری تا کنون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net