بیش از 800 گریلی گوشت بسته بندی کارگران کارخانه تماس به عنوان coronavirus تایید شده است در میان کارکنان

چند صد نفر از کارگران در JBS ایالات متحده آمریکا برای پردازش گوشت گیاه در گریلی به نام کار دوشنبه به عنوان یک تعداد انگشت شماری از موارد از رمان coronavirus تایید شد در میان کارکنان.

حدود 500 نفر به نام کردن در صبح و دیگری 400 رفتن نیست برای کار در شب گفت: کیم Cordova رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 یک اتحادیه است که نشان دهنده حدود 3000 JBS ایالات متحده آمریکا کارکنان در گریلی گیاه.

کامرون Bruett سخنگوی JBS ایالات متحده آمریکا گفت: تنها 800 کارمند نام محل کار دوشنبه. او گفت که معمولی دوشنبه غیبت باید ماند حدود 500 پس از مدارس بسته در اوایل این ماه اما دیروز که دیدم اضافی 300 نفر در خانه بمانند.

این چشم انداز مثبت در غیبت می آید به عنوان حداقل شش کارمندان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus Cordova گفت. این اتحادیه در حال بررسی است چرا که صدها نفر از کارکنان تصمیم به ماندن در خانه دوشنبه ،

“من باور نمی کنم آن را یک تلاش هماهنگ توسط کارگران به مرحله یک اعتراض” او گفت:. “من کاملا باور دارم کسی ممکن است در معرض آنها و یا آنها را در حال ترس و یا شاید مردمی بیمار هستند. من نمی خواهم به حدس و گمان تا زمانی که ما دریافت اطلاعات است.”

کارکنان کارخانه صحبت از 27 زبان مختلف او گفت که می تواند کاهش سرعت ارتباطات است. اتحادیه دریافت گزارش در مورد جرم تماس آف صبح روز سه شنبه.

این اتحادیه فشار دادن JBS ایالات متحده آمریکا, گریلی مبتنی بر گوشت گاو و گوشت خوک پردازش شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در تماس آف است و لابی های اضافی برای حمایت از کارگران است.

این شرکت در محل قرار داده و افزایش بهداشت و ضد عفونی تلاش هفته پیش آغاز شده و سرسام آور تغییرات و معافیت در دوشنبه Bruett روز سه شنبه گفت. گاهی اوقات این هفته شرکت باید توانایی صفحه نمایش کارکنان برای درجه حرارت بالا. این گیاه همچنین “ترویج فیزیکی فاصله” با قرار دادن چادر به کارگران فضای بیشتری در طول استراحت ناهار, او گفت:.

“بهداشت و ایمنی از اعضای تیم ما ارائه مواد غذایی برای همه ما در طول این بی سابقه ای زمان باقی مانده است اولویت ما,” او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت نیز به 600 دلار پاداش به کارکنان کارخانه.

کردوا گفت: JBS مورد بحث و بررسی فاصله اقدامات مانند قرار دادن پلکسی گلاس موانع بین کارگران, اما آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است اجرا شده است.

“در حالی که آنها آماده به بریس برای این همه, آن را فقط اتفاق افتاده است,” او گفت:.

Greeley Tribune فایل عکس

یک ماشین توسط JBS کارخانه بسته بندی در گریلی.

کارخانه استخدام بین 1000 و 1500 کارگر در هر شیفت و اجتماعی فاصله در این کار دشوار است زیرا بسیاری از کارکنان کار در محله های تنگ و استفاده از همان اتاق استراحت و قرطبه گفت. این اتحادیه فشار دادن به کارکنان داده می شود تجهیزات حفاظت فردی است و درخواست شرکت برای شناسایی مناطق که در آن آلوده کارکنان مشغول به کار به منظور تعیین چگونه گسترده رمان coronavirus است در مرکز.

اریک Aakko سخنگوی Weld County وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست خبر داد و گفت: شهرستان مقامات بهداشت نمی تواند تایید یا رد تایید موارد متصل به JBS گیاه.

Weld County حداقل 254 تایید موارد COVID-19 دیده است و نه مرگ و میر با توجه به آژانس. وجود دارد بیش از 2600 موارد در دولت است.

این گریلی برای پردازش گوشت گیاه ضروری کسب و کار در این ایالت اقامت در خانه سفارش به دلیل آن است که بخشی از مواد غذایی زنجیره تامین است. اما Cordova گفت: کارگران کارخانه شدند و در سال های اخیر قوانین صادر شده توسط کلرادو وزارت کار و اشتغال است که تضمین شده به مدت چهار روز از پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران در برخی از ضروری صنایع اگر آنها گمان آنها قرارداد COVID-19. قوانین پوشش مواد غذایی کارگران و رستوران کارگران اما نه پردازش مواد غذایی, کارکنان, Cordova گفت.

“آنچه که این شرکت در حال انجام است که اگر کسی تست مثبت آنها پرداخت دستمزد کامل خود را,” او گفت:. “مشکل این است که وجود دارد نه به اندازه کافی تست.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im