بیش از 2 میلیون نفر در سراسر مترو دنور را تحت اقامت در خانه سفارشات شروع پنج شنبه

بیش از 2 میلیون نفر در سراسر مترو دنور را تحت جدید stay-at-home سفارشات آغاز روز شنبه به عنوان جوامع در سراسر کشور تصویب سختگیرانه تر در تلاش برای محدود کردن جنبش در تلاش برای کند کردن گسترش این رمان coronavirus.

نظم جدید را پوشش می دهد ساکنان تخته سنگ, Jefferson, Adams, Arapahoe, و, Douglas, استان ها, با توجه به Jefferson County Public Health نسخه جدید. می آید یک روز پس از اقدام مشابهی را به اثر رفت در دنور معنی بخش قابل توجهی از ساکنان کلرادو به زودی خواهد شد در زیر برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش دهید.

نهایی منظور خواهد شد در دسترس آنلاین و در ساعت 10 صبح. پنج شنبه. منظور موثر است ساعت 8 صبح روز شنبه از طریق مارس 17.

سفارش نیاز به ماندن مردم در خانه های خود را به جز برای انجام فعالیت های ضروری مانند مواد غذایی, خرید چیدن پزشکی و ورزش در فضای باز به دور از جمعیت.

“وجود دارد گسترده است و انتقال از COVID-19 در مترو دنور و ما باید جسورانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس” John M. Douglas, جونیور, مدیر اجرایی Tri-County وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “با گذشت هر روز ما برای اجرای یک خطر در حال رشد بیشتر و انتقال بیماری و به سرعت خسته کننده به بیمارستان های ما که واقعا یک منبع برای ما کل منطقه و دولت است. وقتی این اتفاق می افتد هر کس ممکن است مراقبت از آنها نیاز به. این یک امکان واقعی در کلرادو — و یک وضعیت که در حال حاضر رخ داده است در کشورهایی مانند ایتالیا — و است که تهدید به اتفاق می افتد در شهرستانها عمده ایالات متحده در دیگر مناطق کشور ما است. ما درک می کنیم که تلفات اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال داشتن بر جوامع ما و ما می خواهیم برای اطمینان از ساکنان که در این مرحله موقتی است و بحرانی یکی به ما نزدیک تر به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im