بیش از 18,000 جای خالی ارسال شده در, بیش از 50000 جویای کار ثبت نام شده در دهلی نو دولت را ‘Rozgaar بازار’ پورتال در 6 ساعت

بیش از 50 ، 000 متقاضیان ثبت نام شده در دولت دهلی نو به تازگی راه اندازی پورتال کار “Rozgar Player” ظرف شش ساعت از زمان راه اندازی آن در روز دوشنبه است.

وزیر Arvind Kejriwal, راه اندازی پورتال کار در روز دوشنبه و در اعتراض به بازرگانان و صنعتگران و مردم برای پیوستن به, دست به احیای دهلی اقتصاد است.

“افرادی هستند که می خواهند شغل وجود دارد و تجار و بازرگانان حرفه ای پیمانکاران که در حال گرفتن فرد مناسب برای کار خود را,” او گفت: در رسانه های مجازی در جلسه. “این پورتال این شکاف را پر کنید با آوردن آنها را با هم بر روی یک پلت فرم” Kejriwal گفت.

پورتال — شغل.دهلی نو.Gov.در — به عنوان یک “Rozgar بازار” برای استخدام و کار جزوات Kejriwal گفت.

در 6 ساعت اول از راه اندازی سایت 51,403 کار متقاضیان ثبت نام و 1071 کارفرمایان ارسال شده 18,585 خالی.

این یک پلت فرم رایگان و هیچ کس مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه برای استفاده از تسهیلات و یا هر شخص ثالث برای مشاغل ذکر شده در وب سایت.

کار ارائه دهندگان به دنبال استخدام افراد می توانند به وب سایت – شغل.دهلی نو.gov.و خود را به روز رسانی مورد نیاز است.

جویندگان کار نیز می تواند خود را به روز رسانی مدارک تحصیلی و تجربه و موقعیت مورد نظر در زیر چند کار دسته.

مراحل ثبت نام در Rozgar بازار پورتال مشاغل.دهلی نو.gov.در:

1. بازدید شغل.دهلی نو.gov.در

2. انتخاب میان این دو گزینه. اگر شما به دنبال یک شغل, لطفا انتخاب کنید “من می خواهم یک شغل’ گزینه و اگر شما به دنبال برای یک کارمند لطفا انتخاب کنید “من می خواهم کارکنان’ گزینه.

3. خود را وارد کنید 10 رقمی شماره تلفن همراه برای ثبت نام خود و دریافت یک OTP شماره. وارد OTP بر روی صفحه نمایش.

4. اگر شما به دنبال یک شغل انتخاب شغل دسته بندی های مورد علاقه خود را و ایجاد مشخصات خود را با پر کردن اطلاعات خواسته شده در فرم. شغل تطبیق به مورد علاقه خود را نمایش داده خواهد شد.

5. با کلیک بر روی شغل خود را انتخاب و تماس با کارفرمای خود با واتساپ یا تماس بگیرید. هر کارفرما با شما تماس خواهد بود و داوطلب خدمت سربازی در خود نرم افزار لیست.

6. با پروفایل من گزینه شما می توانید به روز رسانی مشخصات خود را و شما می توانید از سیستم خارج شوید.

7. اگر شما به دنبال برای یک کارمند لطفا تمام اطلاعات مربوط به ارسال کار و شرکت خود را.

8. تمام فرصت های شغلی شما ارسال خواهد شد و قابل رویت در “من شغل’ گزینه. هر زمان که یک فرد علاقمند به کار اعمال خواهد شد به شما ارسال شده شما را ببینید آن را تحت عنوان ‘من شغل.’

پاسخ ها در 6 ساعت از راه اندازی

Rozgar بازار سایت جذب گسترده پاسخ در 6 ساعت اول راه اندازی آن در هر اطلاعات از اشتغال بخش 51,403 جویندگان کار با استفاده از Rozgar بازار سایت و ثبت نام خود را در حالی که 1,071 کارفرمایان تا به حال نوشته شده 18,585 خالی.

کار پورتال را فراهم می کند برای کار جویان برای ارتباط با کارفرمایان از طریق تلفن و یا واتساپ. در شش ساعت 26,722 ارتباطات آغاز کرده.

زیر لیست بالا 5 دسته با جای خالی ارسال شده توسط کارفرمایان:

فروش/بازاریابی/کسب و کار و توسعه – 11,367

ساخت و ساز – 1,298

حسابدار – 1051

تحویل – 1030

خدمات مشتری/تله تماس گیرنده – 1007

زیر لیست بالا 5 شغل دسته بندی بر اساس تعداد متقاضیان کار:

دفتر بازگشت/ورود اطلاعات – 17,527

آموزش – 7,567

فروش/بازاریابی/کسب و کار و توسعه – 7,429

خدمات مشتری/تله تماس گیرنده – 7,036

حسابدار – 6,379

راه اندازی پورتال در اوایل روز دوشنبه Kejriwal گفت: دهلی نو در حال حاضر نیاز به حرکت به مرحله بعدی و احیای اقتصاد است. وزیر مطمئن است که COVID-19 وضعیت در حال بهبود است در دهلی نو و شرکت ها و مغازه ها را شروع کرده اند بازگشایی.

Kejriwal به دادگاه تجدید نظر به همه کسانی که در سمت چپ این دولت در طول مستند به بازگشت به دهلی نو.

او گفت که مغازه ها و حرفه ای, صنایع, شرکت های ساخت و ساز و غیره قادر به پیدا کردن نیروی انسانی مورد نیاز به راه اندازی مجدد. از سوی دیگر افرادی که شغل خود را از دست به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس قادر به پیدا کردن شغل و دوباره.

“برای همگام سازی و مطابقت این دو طرف دولت دهلی نو در حال راه اندازی یک پورتال کار – شغل.دهلی نو.gov.در’ که در آن کارفرمایان می توانند شغل مورد نظر با استناد به مدارک تعیین موقعیت و تجربه. مردم به دنبال شغل همچنین می توانید با ثبت نام در این سایت با استناد به تجربه آنها تحصيلی مدارک و دسته بندی آنها می خواهند شغل در گردشگری از جمله هتل صنعت ساخت و ساز, غیره,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de