بیشتر کلرادو خانواده در نظر گرفتن آموزش آنلاین به عنوان COVID-19 خطرات برچسبها بیش از سال آینده مدرسه

زمانی که نگرانی در مورد گسترش coronavirus باعث ناگهانی سازندگان: کلرادو مدارس در مارس خانواده ها و دانشکده مجبور شدند تا پایان سال تحصیلی از محدوده خانه های خود.

انتقال آسان نبود برای بسیاری از.

پدر و مادر تا به حال دو عنوان مراقبان و معلمان, در حالی که دانش آموزان در تلاش برای انطباق با یک درب گردان از کلاس درس آنلاین راه حل. مربیان نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای تعامل با دانش آموزان عملا یک شبه به عنوان مناطق doled لپ تاپ و اینترنت در نقاط برای اطمینان از خانواده ها تا به حال این تکنولوژی برای اتصال تقریبا.

آن را عظیم و تنظیم پدر و مادر گفت: مرکب استرس از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس’ ایالت اقامت در خانه ترتیب است که نقل مکان کرد و زندگی, کار و تحصیل در همان سقف.

اما این غیر معمول برای پایان دادن به ترم بهار فراهم شده دانش آموزان و والدین یک محاکمه اجرا در آموزش از راه دور. به عنوان مناطق در سراسر کشور پرده برنامه ای برای بازگشایی مدارس بیشتر Coloradans با توجه به موارد فوق آموزش و پرورش سنتی و به جای ثبت نام در آنلاین برنامه های علمی. خطرات مرتبط با فرستادن بچه ها به مدرسه به صورت حضوری آموزش بیش از حد بزرگ هستند پدر و مادر گفت: حتی با ماسک جدید اجتماعی فاصله و فاضلاب پروتکل های.

“من درک نمی کنم که چگونه منطقه ما معتقد است که آنها می تواند قرار داده و پروتکل های ایمنی در محل برای محافظت از بدنه دانشجویی به عنوان یک جرم در یک بازگشت کامل به مدرسه” گفت: اروادا ساکن گرگ Nidy که دارای یک ورودی چهارم گریدر جکسون و کلاس سوم بته جقه در Jeffco مدارس دولتی. “غایب تضمین توسط منطقه وجود دارد که مشروع پروتکل های در محل برای اطمینان از امنیت فرزندان ما خواهد بود 95% احتمال انجام یک کنترل از راه دور محیط یادگیری.”

Brittany Nidy, left, blows bubbles for ...

راشل الیس دنور پست

بریتنی Nidy سمت چپ ضربات حباب برای دخترش کورا, 3, مرکز, و, بته جقه, 7, در خانه خود در اروادا در روز پنج شنبه, جولای 2, 2020. این Nidys به احتمال زیاد خواهد شد و ثبت نام فرزندان خود در آموزش از راه دور این سقوط بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

نصب نگرانی والدین

پس از ترم بهار به پایان رسید و رهبران Colorado school district شده اند ابداع برنامه ای برای بازگشت به مدرسه در پاییز. بسیاری از اولین پیشنهاد حاوی فرمت با برخی از کلاس های حضوری تکمیل شده توسط کنترل از راه دور, یادگیری, برای کاهش تعداد کودکان و نوجوانان در کلاس های درس و جای اجتماعی فاصله.

اما به تازگی منتشر شده گزارش از مترو دنور مشارکت برای سلامت توصیه می شود مدارس به طور کامل بازگشایی با استفاده از کاهش خطر استراتژی گفت: برای کاهش گسترش این رمان coronavirus. در حالی که وجود دارد قطعا امکان COVID-19 شیوع در یک مدرسه نویسندگان این گزارش گفت: کودکان هستند نه اصلی drivers انتقال بیماری و داشتن امکانات بسته بیش از آسیب خوب برای خود اجتماعی و احساسی خوب بودن.

که باعث شد تعدادی از مناطق از جمله دنور مدارس دولتی این ایالت و Jeffco مدارس دولتی — به محوری برای میزبانی در فرد آموزش پنج روز در هفته به همه دانش آموزان این سقوط با گزینه ای برای انتخاب تمام وقت آموزش آنلاین. در همان زمان میزان عفونت در میان جوان Coloradans در حال افزایش است به عنوان کلی COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر کشور.

رهبران اعتماد به نفس آنها می توانند با خیال راحت بازگشایی مدارس توسط غربالگری دانش آموز و کارکنان درجه حرارت پس از ورود در هر روز و مارک و یکی از راه, راهرو, cohorting دانش آموزان به گروه هایی که با هم ماندن در طول روز تعیین خاص امکانات ورودی و خروجی متناوب ورود و اخراج بار و پیوستن به دیگر راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان. برخی از مناطق از جمله DPS نیاز دانش آموزان و معلمان به پوشیدن ماسک.

هنوز از بازگشت به کلاس درس نمی نشینند و با کلرادو اسپرینگز ساکن ملیسا ضربه شارپی-Mathes که 16 ساله پسر ویلیام به آسم است. به عنوان سایت هماهنگ کننده برای کودکان, سواد آموزی مرکز ارائه می دهد که در یک تدریس خصوصی ضربه شارپی-Mathes دیده است دست اول چگونه تعاملی کودکان در یک محیط آموزشی. او باور ندارد معلمان قادر خواهد بود برای به اجرا درآوردن ماسک پوشیدن و دیگر اقدامات ایمنی.

پس از سال ها از مدرسه در منزل ضربه شارپی-Mathes امیدوار به ارسال ویلیام و 11-year-old daughter مردیت به مدرسه. اما او تصمیم گرفت یک سال دیگر صبر کنید.

“هر کس فقط مرتب کردن بر اساس با فرض اینکه همه رفتن به در بهترین رفتار خود و همه چیز را برای رفتن به کار,” او گفت:. “مدرسه آنلاین واقعا به نظر می رسد تنها گزینه ما برای انتخاب در حال حاضر است.”

تریسی Paskoff از Arvada موافق است. در حالی که او ترجیح می دهم به ارسال پسرش, هیز, بازگشت به مدرسه در Van Arsdale ابتدایی او رزرو. Paskoff همچنین با این نسخهها کار به عنوان تنها کاردرمانی در محلی منشور مدرسه که نیاز به او را به معاشرت بین کلاس ها و کلاس های درس را به همه دانش آموزان خود را. او امیدوار است که هر دو او و هیز می توانید اهرم از راه دور آموزش و پرورش در این پاییز.

“رفتن به مدرسه و قرار دادن گروه از مردم حتی اگر آنها در گروه های کوچک در داخل محصور کلاس های درس به نظر می رسد مانند یک ایده بسیار بد به من” Paskoff گفت. “این فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از محرومیت از چه نتیجه تواند بود.”

Chris Paskoff, left, and his wife ...

Helen M. Richardson, دنور پست

کریس Paskoff چپ و همسرش تریسی, راست, کار بر روی یک پروژه علمی با پسر هیز 6 در حیاط خلوت خود را در اروادا در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. این Paskoffs باید رزرو در مورد ارسال هیز به فرد در این مدرسه قرار می گیرند.

کلرادو آموزش آنلاین چشم انداز

آموزش آنلاین است که هیچ چیز جدید در کلرادو که دارای بیش از 60 برنامه های معتبر با توجه به وزارت آموزش و پرورش. برخی از آنها در ارتباط انحصاری با آجر و ملات مدارس مانند سنت Vrain آنلاین جهانی و آکادمی وست مجازی آکادمی. دیگران مانند کلرادو اتصالات آکادمی, پذیرش دانش آموزان در سراسر کشور.

همه مدارس آنلاین رایگان برای ساکنان هر چند آنها متفاوت است در قالب و تمرکز گفت: Tillie Elvrum, هیئت مدیره, رئیس جمهور, کلرادو, ائتلاف برای Cyberschool خانواده که طرفداران به صورت مجازی تحصیل. برخی از پایبندی به یک کل آموزش و پرورش برنامه درسی بسیار شبیه به خود آجر و ملات همتایان در حالی که دیگران فعال کردن دانش آموزان به تخصص در یک تجارت و یا تعلق گرفتن اعتبارات دانشگاه.

در طول 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد 21,246 کلرادو کودکان و نوجوانان ثبت نام در برنامه های آموزش آنلاین — 31% افزایش بیش از پنج سال قبل از دولت, وزارت آموزش و پرورش گزارش شده است. هر چند که نشان دهنده بخش کوچکی از کلرادو دانش آموزان — حدود 2.5 درصد از کلی K-12 مدرسه عمومی جمعیت — کارشناسان می گویند علاقه در حال رشد است. در این سال آن را به علت در هیچ بخش کوچکی به عدم قطعیت در اطراف همه گیر.

Jeffco مدارس دولتی سرپرست Jason شیشه ای انتظار 10% به 20% از بدن دانش آموز یا 8,000 15,000 دانش آموزان را انتخاب منطقه حاضر گزینه در ازای بازگشت جسمی به مدرسه. در سال های گذشته تنها حدود 1% از Jeffco دانش آموزان ثبت نام شده در مجازی برنامه.

کلرادو اتصالات آکادمی خدمت در حدود 2800 از راه دور دانش آموزان در طول 2019-2020 سال تحصیلی گفت: مدیر اجرایی Chaille Hymes. برنامه های کاربردی برای سال آینده هستند تا 30 درصد و مدرسه انتظار برای ثبت نام 3,500 دانش آموزان در پاییز.

“در بسیاری از خانواده هایی که مایل قوام. آنها احساس بسیار طرح میتوانست در این سال بود و آن را بسیار پر هرج و مرج” Hymes گفت. “با استفاده از مدرسه ما و آینده ما در سال آینده آنها حداقل می دانم که آنها باید سازگاری در طول سال است.”

ثبات است شاید یکی از بزرگترین مزایای تحصیل آنلاین در نور از coronavirus. هنگامی که مدارس تعطیل در ماه مارس دانشجویان و استادان در برنامه های مجازی نمی کنند چرا که آنها در حال حاضر به سیستم در محل برای کار از راه دور. برخی مانند برانسون مدرسه حاضر شدند ابزاری در کمک به بقیه از منطقه خود در جنوب شرقی کلرادو وفق دهند و گفت: اصل Leanna مسیحیان است.

“ما در بهار هنگامی که (همه گیر) رسید. سپس هنگامی که ما آمد آن کسب و کار به طور معمول” مسیحیان گفت. “همه سفرهای برای بهار رو لغو شد چرا که ما نمی تواند در هر نقطه. اما روز به روز classwork هیچ چیز تغییر کرده است.”

طرفداران می گویند که از راه دور آموزش محیط زیست اجازه می دهد تا دانش آموزان به دلخواه خود آموزش و پرورش است. زبان آموزان پیشرفته می توانید با سرعت بیشتری حرکت از طریق درس و یا حفاری عمیق تر به موضوعات و به چالش کشیدن خود را به صورت جداگانه. دانش آموزان همچنین می توانید حرکت در سرعت کندتر اگر آنها در حال مبارزه با یک موضوع یا مفهوم است.

“که برای من بزرگ است. من مشغول به کار در یک آجر و ملات مدرسه, من می دانم که بچه که برگزار کردم به عقب و یا بچه ای که تا به حال به بیرون رفتن برای وقت اضافی برای دیدار با یک معلم خاص. همه کسانی که کلاله از بین رفته اند” مسیحیان گفت.

طرفداران حفظ وجود یک تصور غلط است که آموزش مجازی کمتر به چالش کشیدن آکادمیک از فرد در مدرسه. Hymes در کلرادو اتصالات آکادمی گفت: دانش آموزان تکمیل شش ساعت “خیلی دقیق برنامه درسی” هر روز که شامل هسته کلاس های انتخابی مانند هنر زبان و تربیت بدنی و همچنین به عنوان مکمل labs.

Paskoff پسر هیز رونق خود را در مجازی Jeffco کلاس های این بهار چون او نبود پریشان توسط همسالان خود و یا دیگر جنبه های درس. Nidy را کودکان و نوجوانان نیز تا به حال از راه دور تجربه به لطف فداکاری و ارتباطات Jeffco معلمان, او گفت:.

Hayes Paskoff, 6, plays on a ...

Helen M. Richardson, دنور پست

هیز Paskoff, 6, نقش در نردبان طناب قبل از کار بر روی یک پروژه علمی با پدر و مادر خود را در حیاط خلوت خود در اروادا در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

چالش های آموزش آنلاین

اما از راه دور با فرمت نمی باشد مناسب برای هر خانواده است. آن نیاز به مقدار بسیار زیاد از خود نظم و انضباط و تعهد و پشتیبانی والدین نیز مهم است برای موفقیت, مسیحیان گفت.

“وجود دارد هیچ بل که حلقه که به شما می گوید برای رفتن به کلاس. هیچ اتوبوس می آید که ارائه می شود و شما را به درب. شما باید به مسئول زمان خود,” او گفت:. “برای بسیاری از کودکان و نوجوانان آن را به یک بزرگ منحنی یادگیری.”

یک مارس بررسی انجام شده توسط وزارت آموزش و پرورش و کلرادو ابتکار عمل آموزش و پرورش نشان داد که برخی از Coloradans یافت می شود آن را دشوار برای تنظیم به آموزش آنلاین. از 500 پدر و مادر مورد بررسی 35 درصد گفت: فرزندان خود را نمی شرکت در هر گونه آموزش از راه دور پس از مدارس تعطیل مارس.

همچنین بسیاری از آنها نمی باید این گزینه را در نظر بگیرید مجازی رویکرد است. برآورد 52,918 دانش آموزان ایالت دسترسی به وای فای را فعال کنید دستگاه گفت: بررسی و برآورد 65,860 اینترنت ندارد در خانه. این اعداد و ارقام را شامل نمی شود دانش آموزانی که ممکن است ناکافی و یا کاهش سرعت دسترسی به اینترنت است.

برای مگ کانلی و او 8 سال ویولا, آموزش از راه دور در بهار بود “یک فاجعه است.” ویولا که نارساخوانی و احساس قطع و غرق انتقال به مجازی کلاس کانلی گفت.

کانلی شده است مدرسه در منزل ویلا و 11 ساله خواهر مارگارت را برای از دست زمین در پایان ترم. هر روز صبح آنها باز کردن یک سبد پر از روز را درس از جمله شعر جهان تاریخچه و صنایع دستی است. معمولا طول می کشد یک ساعت و نیم تا سه ساعت برای تکمیل.

آن را نیز تمرین برای Conley, که گفت که او می خواهم در نظر گرفتن مدرسه در منزل, دختران تمام وقت اگر دنور مدارس دولتی است مجبور به رفتن از راه دور دوباره.

“وجود دارد یک دلیل ما نمی انجام آموزش از راه دور با بچه ها در این سن به طور کلی, اما به خصوص کودکان و نوجوانان با آموزش تفاوت” کانلی گفت. “از آن زمان تلفات در هر دو girls’ سلامت روحی و روانی.”

زمانی که بچه ها در یادگیری از راه دور آنها اغلب دست در معاشرت با همسالان خود و ساختمان جامعه — چیزهایی که نگران پدر و مادر همه مصاحبه برای این داستان. بسیاری از برنامه های آنلاین را در فرد زمینه سفر و فرصت های شبکه برای خانواده اما به دلیل همه گیر فعالیت های آن شده اند به حالت تعلیق درآمد.

به همین دلیل Iliana Rentería معتقد است بسیاری از والدین در آغوش یادگیری ترکیبی ، جدید قلعه ساکن و مادر از دو Rentería با این نسخهها کار با بسیاری از خانواده های لاتین از طریق کار خود را در بالا بردن خواننده آسپن به چتر نجات, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پرورش سواد.

هنگامی که او به تازگی نظرسنجی پدر و مادر در Facebook بیشتر ترجیح ترکیبی از آنلاین و کلاس های حضوری. بسیاری از پدر و مادر یافت می شود از راه دور یادگیری دشوار است به پیاده سازی و فکر فرزندان خود بودند نه یادگیری و همچنین, او گفت:. اما آنها نیز با احتیاط از COVID.

“آنها ترجیح می دهند که یک معلم است که مربیگری (کودکان و نوجوانان) و گفتن آنها را چه به” Rentería گفت. “و شاید آمدن به مدرسه در هفته یک بار یا دو بار در هفته و برخی از جامعه در آن وجود دارد مانند برخی از حس ظاهر،”

دوم محبوب ترین گزینه های آنلاین درسی, او اضافه شده است. که او را بیشتر به طور جدی با توجه به او 13 ساله پدر آنت و 8 ساله پسر لئوناردو.

آیا coronavirus همه گیر الهام بخش فرهنگی تغییر جهت آموزش آنلاین باقی مانده است دیده می شود. اما حداقل پدر و مادر در حال حاضر می دانم که آنها باید ابزارهای اضافی برای حمایت از فرزندان خود را آموزش و پرورش Elvrum گفت: — حتی اگر آنها تنها استفاده از آنها را برای یک یا دو سال.

برای بسیاری از این نه تنها در مورد دانشگاهیان بلکه صلح از ذهن است.

“آموزش آنلاین ثابت می کند فرد در آموزش مورد نیاز است برای آموزش و پرورش به اتفاق می افتد” Whitsworth-Mathes گفت. مهم نیست که چقدر همه گیر تکامل می یابد این سقوط او بچه ها را امن دانستن آنها باید یک برنامه برای آموزش و پرورش است.

“این یک چیز کمتر آنها را به فکر می کنم و یا نگرانی در مورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de