بیشتر تغییرات به کلرادو, دادگاه, زندان و زندانیان تحت نظر در خانه ملت

کلرادو قانونگذاران برای سال دوم در یک ردیف با توجه به یک دسته اسکناس که پیشنهاد تغییرات عمده به نحوه رفتار دولت آن را متهم و محکوم کرد ،

در حالی که تاریخی لغو مجازات اعدام شده تحت عناوین تعدادی دیگر از عدالت کیفری لوایح در حال ساخت راه خود را از طریق خانه ملت. در صورت تصویب این لوایح را به آن را آسان تر برای بسیاری از دستگیرشدگان به ترک زندان آن را آسان تر برای آزادی مشروط و روشن شدن قوانین دیگر با راه اندازی نرم افزار رایگان. یک لایحه در حال حاضر به تصویب اما در انتظار امضای فرماندار را دوباره باز یک بسته زندان ایالتی به جای تخت از دست رفته توسط بسته شدن یک مرکز خصوصی.

“من فکر می کنم ما فقط به عنوان مشغول به عنوان در سال گذشته گفت:” آرنولد هانومان معاون مدیر کلرادو وکلای منطقه’ شورای.

بسیاری از عمده عدالت کیفری صورتحساب این جلسه در مورد موضوعات مشابه به عنوان کسانی که دیده می شود در سال گذشته مانند جمعیت زندان و پیش از محاکمه اصلاحات هانومان گفت. بسیاری از لوایح گسترش در این زمینه گذاشته شده و سپس.

“ما فقط با رفتن در مجمع عمومی سال جاری گفت: Rep. لسلی هیرودیس دنور دموکرات. “ما ساخته شده برخی از دستاوردهای بزرگ در حال حاضر و هیجان زده هستند را بیشتر.”

اما اعضای حداقل یک گروه حمایت به نمایندگی از قربانیان جرم و جنایت نگران بودند توسط تعدادی از صورت حساب است که آن را آسان تر برای مجرمان به خارج از زندان و یا زندان. این گروه به خصوص مخالف یکی که اجازه می دهد افراد متهم به جنایات به عنوان افراد جوان برای درخواست یک برنامه برای دریافت اولیه آزادی مشروط.

“در این سال بادها به نظر می رسد به باد در برابر ما بنابراین ما بیشتر بازی دفاع در تلاش برای نگه داشتن چیزهای از بدتر” گفت: ری هارلن رئیس کلرادو قربانیان برای عدالت است.

جدید تخت, قدیمی, زندان

نمایندگان مجلس هفته گذشته به پایان رسید سال از زمانی که بحث آنها گذشت یک لایحه که دوباره باز توقیف Centennial جنوبی ، این لایحه هنوز در انتظار امضای فرماندار اما اگر امضا قانون اجازه می دهد تا 650 زندانیان در مرکز باقی بماند. تخت فضایی است که بسیار مورد نیاز پس از خصوصی زندان شرکت ژئو گروه تصمیم به بستن آن تسهیلات در کلرادو اسپرینگز.

قانون نیز نیاز به کشورهای دیگر دریافت فرماندار را تایید قبل از حرکت خود زندانیان به امکانات خصوصی کلرادو به طور بالقوه مسدود کردن یک آیداهو طرح به ارسال بیش از 1000 زندانی به یک بسته خصوصی زندان در اینجا.

این لایحه همچنین توضیح دولت قانون کیفری در مورد فرار با ایجاد یک کمتر شدید شارژ غیر مجاز شرایطی برای افرادی که پیاده روی به دور از نیمه راه خانه. قبلا کسانی که شکست خارج از زندان متهم شدند با همان جرم و جنایت به عنوان کسی که موفق به بازگشت به خانه نیمه راه در زمان پس از ترک کار.

“دلیل اکنون زمان این است که ما در حال اضافه کردن ظرفیت به سیستم ما در حال کاهش آن” هیرودیس گفت.

نهایی زبان لایحه بود سازش گفت: کریستی Donner, مدیر اجرایی, کلرادو, عدالت کیفری اصلاحات ائتلاف. در حالی که او با قبول نمی کند هر بخشی از این لایحه به او گفت: این زبان که شل فرار از قانون بود یک پیروزی مهم است.

“ما خوشحالیم که با قطعات — تعادل مناسب زده بود,” او گفت:. “ما نمی عشق همه چیز است اما قصد چانه زنی.”

پیش از محاکمه

دو دیگر گوشتی صورتحساب هدف ساخت در تغییرات ایجاد شده در سال گذشته به چه متهمان درمان می شوند قبل از آنها به اعدام محکوم شده.

یک لایحه ایجاد یک فرض است که قضات و زندان خواهد آزادی مظنون بدون نیاز به آنها را پرداخت هر گونه اوراق قرضه پول است. زندان و قضایی مناطق را مجبور به ایجاد سیستم های ارزیابی آنچه خطر دستگیرشدگان در حال حاضر به صورتی منتشر شد.

اگر این مشخص است که یک فرد نمی تواند به طور خودکار منتشر شد, آنها به عنوان یک پیوند شنوایی به عنوان به زودی به عنوان عملی لایحه متحده است. اگر یک مقدار اوراق قرضه و یا انتشار بیماری هستند و مجموعه آنها باید حداقل محدود ممکن است.

یک لایحه ای جداگانه نیاز دارد که هر فرد بازداشت شده حق دارد به عنوان یک پیوند شنوایی در عرض 48 ساعت بعد از ورود به زندان است. مشابه ارائه در نظر گرفته شد سال گذشته مواجه مخالفت روستایی شهرستانهای گفت که آنها در تلاش برای کارکنان آخر هفته و تعطیلات جلسات.

امسال لایحه آدرس که نگرانی ایجاد یک ایالت پیوند شنوایی افسر که انجام تعطیلات آخر هفته و تعطیلات جلسات از طریق ویدئو کنفرانس.

بزرگترین مبارزه با pretrial اصلاحات است که مطمئن شوید که به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های اضافی کارکنان و منابع مورد نیاز گفت: هیرودیس که منجر حامی در هر دو سال 2020 پیش از محاکمه صورتحساب. در صورت تصویب این لوایح’ تغییرات در حال انتظار برای هزینه یک ترکیب 3.5 میلیون دلار در سال مالی 2021 با توجه به مالی خود را یادداشت کنید.

دیگر عدالت کیفری لوایح در دست بررسی در این سال عبارتند از:

چه بعدی

قوه مقننه را سنگین وظیفه روشن دولت قانون در مورد چگونه بسیاری از جمله زندانیان باید در خدمت قبل از اینکه منتشر شد و هانومان و Donner گفت.

می توان آن را سخت به بگویید که چقدر از یک جمله یک زندانی باید در خدمت قبل از اینکه واجد شرایط آزادی مشروط و یا انتشار زیرا از یک سیستم پیچیده است که اجازه می دهد تا زندانیان تعلق به زمان حکم خود را به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های ویژه ای برای برخی از زندانیان.

هر دو Donner و هانومان گفت که پرداختن به این موضوع شناخته شده به عنوان حقیقت در صدور حکم خواهد شد و تبدیل به یک هدف مهم برای نمایندگان مجلس در سال های آینده.

“ما در حال ملاقات با حکم قانون اساسی در اجازه دادن به قربانیان می دانم که چقدر زمان متهم در حال رفتن به خدمت” هانومان گفت.

Untangling کل قانون برای رسیدن به این هدف این است که یک وظیفه دلهره آور هانومان گفت.

کلرادو نیز نیاز به آدرس کمبود در دیگر عرصه های مانند اعتیاد و سلامت روان درمانی — به منظور ایجاد سیستم عدالت کیفری عادلانه تر و کارآمد Donner گفت.

“ما شده است استفاده بیش از حد نظام عدالت کیفری” Donner گفت. “ما نیاز به اصلاح سیستم برای اطمینان دارد اما در سیستم های دیگر که نیاز به اصلاحات بیش از حد.”

دریافت آخرین اخبار جرم و جنایت با اشتراک در خبرنامه ما, کلرادو, جرم و جنایت گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>