Mooh گروه

Mooh band – شیوه زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 09:11 IST | Shweta Shiware | بمبئی

یک دهلی نو-بر اساس برچسب شده است با استفاده از تجربه خود را با ضد باکتری پارچه به مد به جلو ماسک

چهار روز قبل از روز ملی مستند Nanki Maggo Papneja در بمبئی. او در بازگشت به خانه اش در Gurugram و در تماس با Kasturba بیمارستان گاندی یکی از بمبئی اولیه COVID-19 تست و انزوا امکانات.

Papneja و شوهر Abirr اجرا Limerick پنج سال وطنی که برچسب جشن طبیعت الهام گرفته از چاپ و صنایع دستی است. Abirr نیز به اجرا در شرکت دیگری در هیماچال پرادش با تمرکز در درجه اول در تولید spunbonded نبافته ضد باکتری پارچه مورد استفاده برای ساخت فولاد ماسک ، نوار بهداشتی و پوشک بچه.

“ساخت ماسک های پزشکی کارگران یک فرایند پیچیده تر از دوخت یک قطعه مد,” او می گوید. یکبار مصرف فولاد ماسک متشکل از سه لایه; اول و سوم از ص spunbonded منسوجات بی بافت. بین آنها است Meltblown پارچه نبافته است که مایع مقاوم و با باکتری های تصفیه وری از 95-98 درصد است. “پس ما مستقر در دهلی نو ما نمی تواند حمل و نقل ماسک به بمبئی. ما قصد داریم برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان این مستند است می گوید:” Papneja.

pic
Abirr و Nanki طراحی برچسب Limerick

در ضمن آنها باید قوی تر منابع خود را و مهارت های نساجی به معرفی طراح ایمنی ماسک در دسترس بر روی وب سایت خود را. این آمده با چهار لایه—دو لایه فعال ضد باکتری از تولیدات و Meltblown نبافته پارچه در بین دوزی ویسکوز و پنبه. “در حالی که فولاد ماسک باید به دور انداخته شود و پس از یک بار استفاده از این می توان به شسته و فرسوده سه بار قبل از دفع.” قیمت R2 700 به بعد این ماسک را کمک به تولید پول برای زمین ناجی بنیاد یک سازمان غیر دولتی است که به نظر می رسد پس از بی خانمان رها شهروندان ارشد.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de