Mohena Kumari سینگ تست منفی برای coronavirus بعد از 1 ماه, افتخارات کارکنان بیمارستان در ملی روز پزشک

Yeh Rishta Kya Kehlata Hai بازیگر Mohena Kumari سینگ بود که برای درمان این رمان coronavirus در AIIMS بیمارستان در ریشیکش. امروز در روز بازیگر به او در زمان Instagram حساب و مشترک خبر خوشحال با طرفداران خود که او و خانواده اش را در نهایت آزمایش منفی برای COVID-19 و کاملا خوب در حال حاضر.

Mohena و خانواده او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس چند هفته بازگشت و از آن به بعد بازیگر شده است نگه داشتن طرفداران خود را به روز رسانی در هر زمان در حالی که او در بیمارستان است. امروز بالاخره بعد از تست منفی Mohena به او در زمان Instagram و ابراز قدردانی خود را برای پزشکان و کار سخت خود را در صرفه جویی در زندگی.

 

او نوشت: “ما در نهایت آزمایش منفی از coronavirus… بعد از یک ماه! ما می خواهم برای تشکر از تمام پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای انجام بهترین آنها می تواند با هر اطلاعاتی را که در دسترس بود به جهان در مورد این ویروس در AIIMS ریشیکش. امروز ما جشن کار پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در کشور ما است. در زندگی من ملاقات برخی از فوق العاده پزشکان و پرستاران compounders و سایر کارکنان پزشکی… من می خواهم برای تشکر از همه آنها برای خود صادقانه تلاش برای کمک به مردم برای کاهش یا از بین بردن درد خود را. من واقعا امیدوارم و دعا می کنم که همه پزشکان در حال انجام همین کار را برای مردم از همه سنین و اقشار و دین است.”

وی در ادامه افزود: “مردم بسیار زیاد ایمان پزشکان و ما امیدوارم که همیشه پزشکان به مقابله به مثل است که با فداکارانه مراقبت و بشریت است. من می خواهم به آرزو تمام فداکار و صادق و سخت کوش و زحمتکش پزشکان بسیار خوشحال ملی پزشکان بعد. با تشکر از شما برای خدمات خود را. #doctorsday2020.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net