انتخابات کمیسیون اروپا (EC) در چهار شنبه گفت که نخست وزیر نارندرا مودی اعلام تشکیل رم Janambhoomi اعتماد معبد در ایودیا نه نقض قوانین مشخص شده در زیر مدل رفتاری (MCC) که در محل با توجه به آینده مجمع سنجی در دهلی نو.

نظرسنجی پنل روشن است که تصویب آن بود لازم نیست برای این ساعت را اعلام ‘Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra’ اعتماد با بیان اینکه این مرکز اقدام شد و در دیوان عالی کشور را که حاکم عالی.

مدل رفتاری قرار داده شد در دهلی نو به زودی پس از اعلام مجمع انتخابات خرما. انتخابات برگزار خواهد شد در فوریه 8 و نتایج اعلام خواهد شد در فوریه 11.

در Lok سبها نشانی در چهارشنبه مودی گفت که اعتماد تشکیل شده است و برای ساخت این معبد در ایودیا.

“ما آماده یک طرح برای توسعه Ram معبد در ایودیا. اعتماد تشکیل شده است به نام ‘سری رم Janambhoomi Tirath Kshetra,'” ساعت مودی گفت: در Lok سبها.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که یک تصمیم مهم گرفته شده است به پیروی از دستورات از دیوان عالی کشور است. به هر جهت از دیوان عالی کشور, کابینه آماده کرده است یک برنامه ریزی دقیق برای ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا. به هر جهت از بالا, دادگاه, یک پیشنهاد برای Shri Ram Janambhoomi Tirth Kshetra منتقل شده است توسط دولت” مودی گفت: مجلس.

به زودی از سوی دولت ابلاغ شکل گیری اعتماد با ثبت نام در دهلی نو.

در 5-0 به اتفاق آرا تصمیم دادگاه عالی در نوامبر 9, حکومت که مورد مناقشه 2.77 هکتار زمین در ایودیا را به هندوها در حالی که مسلمانان داده خواهد شد 5 هکتار طرح در مکانی دیگر در این شهرستان برای ساخت مسجد.

در آن قضاوت دیوان عالی کشور مشخص شده که در سه ماه دولت مرکزی نیاز به راه اندازی یک اعتماد برای ساخت معبد در محل مورد مناقشه.

در دسامبر 12, دیوان عالی کشور را رد کرد و تمام نقد و بررسی دادخواست به چالش کشیدن نوامبر 9 قضاوت در ایودیا مورد.

پنج قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde رد 18 دادخواست در یک اتاق اقدام پس از پیدا کردن هیچ شایستگی در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de