مدل Patrycia Kayy چرخ دنده به انتشار دو تک آهنگ; تاثیر گذار انتقال به موسیقی

مدل Patrycia Kayy چرخ دنده به انتشار دو تک آهنگ; تاثیر گذار انتقال به موسیقی – سبک زندگی

انتشار: Jun 16, 2020, 12:15 IST | همکاری محتوا | بمبئی

برای Patrycia انتقال به صنعت موسیقی می تواند بیش از یک تعریف به او زمان تلاش آن را به طور بالقوه می تواند به زندگی حرفه ای خود را به بعد استراتوسفر

Patrycia Kayy

Patrycia Kayy

“موسیقی همواره شور و شوق از معدن” Patrycia Kayy توضیح داد: زمانی که بپرسید که چرا او به طور ناگهانی تصمیم به انتشار موسیقی. او ادامه داد: “من شده است من افزایش تولید از طریق مهارت های اخیر پروژه من مشغول به کار در. مردم به من بگویید من یک تصویر منحصر به فرد, بنابراین من فکر می کنم موسیقی ممکن است یک تعریف بزرگ به چیزهایی که من در حال حاضر در جریان است.”

برای Patrycia انتقال به صنعت موسیقی می تواند بیش از یک تعریف به او زمان تلاش آن را به طور بالقوه می تواند به زندگی حرفه ای خود را به بعد از استراتوسفر است. این هیچ راز که رابطه جنسی به فروش می رساند و برای Patrycia جنس درخواست تجدید نظر طبیعت دوم است و او فوری قفسه هزاران نفر از امثال و نظرات در هر عکس.

جاذبه جنسی او افزود: با این واقعیت است که او یکی از فلوریدای جنوبی بزرگترین, مدل, موقعیت او را به توجه زیادی از عموم مردم اگر او تصمیم به دنبال موسیقی تمام وقت. با موفقیت های اخیر از هنرمندان مانند Cardi, B., رسانه های اجتماعی ثابت کرده ارتباط خود را و تثبیت حضور خود را در صنعت موسیقی. در کوتاه مدت وضعیت خود را منحصر به فرد بود چرا که Cardi B. انتقال از رسانه های اجتماعی تاثیر گذار به بالا به فروش هیپ هاپ هنرمندان در یک ماده از ماه.

با تک آهنگ مثل “گلف زندگی” و “من Instagram داستان” Patrycia آماده برای ضربه و اجازه دهید موسیقی او تاثیر مخاطبان در راه او را تنها از خواب. وقتی پرسیده شد که او الهام بخش برای انجام موسیقی مشتق شده از Patrycia توضیح اهمیت طرفداران خود را دانستن است که او موسیقی است که بر اساس تجربیات زندگی.

او گفت: “من را انتخاب کرد نام آهنگ: چرا که آنها نشان دهنده من. من عاشق بازی گلف و من احساس به عنوان اگر من یک داستان شگفت انگیز برای گفتن.”

Patrycia موسیقی است که انتظار می رود به طور رسمی در پاییز 2021.

دنبال Patrycia Kayy on Instagram : https://instagram.com/patryciakayy
Patrycia Kayy سایت: https://patryciakayy.com

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de