MLS سالگرد 25th همچنان آرام و نقطه عطف در میان همه گیر

Sporting Kansas City مربی پیتر Vermes است با احتیاط خوش بینانه است که لیگ برتر فوتبال هنوز هم می تواند یک فصل کامل.

اما آنچه که ممکن است نگاه مانند حدس و گمان است.

MLS قرار بود جشن آن سال 25 اما در حال حاضر آن باقی مانده است آرام نقطه عطف میان coronavirus بیماری همه گیر. جمعه سالگرد لیگ اول بازی زمانی که به سن خوزه, برخورد, میزبانی, d. C., United در اسپارتان ورزشگاه قبل از 31,000 طرفداران.

لیگ غلبه بر بحران قبل از اینکه در سال 2002 زمانی که MLS قرارداد توسط دو تیم و آینده آن در شک است. اما هیچ چیز مثل این.

“من فکر می کنم یکی از زینت های صرفه جویی در که ما داریم این است که در سال گذشته ما اصلاح کردن یک ماه از فصل ما در پایان دادن به عقب. و بنابراین در حال حاضر ما که در پایان به نوعی به ما کمک کند. بنابراین من در واقع فکر می کنم که این امکان پذیر” Vermes گفت. “من باور دارم که ما را از این طریق دریافت کنید و باید فصل ما و تمام کسانی که همه چیز را با هم خواهد آمد.”

تیم فقط دو بازی به فصل زمانی که بازی متوقف شد به دلیل جدید کروناویروس.

خاموش شدن آمد و در چه در غیر این صورت می شده اند یک نقطه بالا.

نشویل و میامی پیوست و در لیگ این فصل در آوردن تعدادی از باشگاه ها به 26 با چهار بیشتر در این راه در سال آینده است. اینتر میامی, دیوید بکهام تیم آماده شد آن خانه بازکن زمانی که تاخیر در زمان اثر است.

چند لیگ منابع آسوشیتدپرس گفت هفته گذشته که اولویت این است که هنوز هم به بازی های 34 بازی فصل با طرفداران در حضور. که امکان رشد دیمر با دولت آمریکا توصیه به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30.

در میان گزینه های در دسترس است بازگشت به لیگ, پیر, تقویم که تمدید به ماه دسامبر است. لیگ کوتاه فصل در سال گذشته در بخش بین بردن دو پا برگشتی.

یکی دیگر از گزینه این است که از بین بردن برخی از غیر لیگ مسابقات مانند گسترش لیگ رقابت های جام حذفی با Liga MX تیم است.

بازیکنان در حال حاضر “در بازار” با تیم خود را حداقل تا آوریل 24. فصل رسما در نگه دارید تا زمانی که یک هدف تاریخ مارس 10, هر چند که در حال حاضر به نظر می رسد غیر واقعی است. یک بازیکن MLS دارای آزمایش مثبت برای این ویروس یک فیلادلفیا یونیون بازیکنی که تا به حال علائم خفیف.

لیگ تا به حال برای آب و هوا قبل از طوفان.

MLS را از دست داده $250 میلیون دلار در آن پنج سال است. در حالی که لیگ تا به حال گسترش در سال 1998 به 12 تیم با علاوه بر این از میامی فیوژن و آتش سوزی شیکاگو MLS شد و به زودی در مشکل. از آن به اوج خود رسید در سال 2002 زمانی که فیوژن و خلیج تمپا شورش خورده و لیگ قرارداد به 10 تیم. فقط سه تا صاحبان شدند: کلرادو میلیاردر فیل Anschutz متعلق به شش تیم.

زمان کمیسر همین Garber که در زمان کار در سال 1999 بود که در کلام رهبری MLS بازگشت. لیگ چند تغییر قابل توجهی, اما نیز تا به حال برخی از شانس: آمریکا تیم ملی مردان پیشرفته به یک چهارم نهایی جام جهانی 2002 در کره جنوبی ایجاد شور و شوق تازه برای ورزش در بازگشت به خانه.

“در سال 2002 ما شروع به پیاده سازی این استراتژی. و آن را به عنوان یک پایه محکم برای چند سال آینده از رشد. و تیم ملی مردان رفت و از طریق یک چهارم نهایی جام جهانی و کمک کرد که واقعا آوردن بسیاری از خوش بینی در مورد آینده فوتبال در ایالات متحده و نقش, که در لیگ بازی می شد زیرا بازیکنان که به ثمر رساند اهداف Landon Donovan و کلینت Mathis شد بازیکنان که بازی در لیگ گفت:” MLS رئیس جمهور علامت ابوت بود که لیگ را به کارمند.

در سال 2005 لیگ شد گسترش دوباره اضافه کردن املاک به دریاچه نمک و Chivas USA. در سال 2007 بکهام پیوست LA Galaxy, طلوع عصر با مشخصات بالا تعیین شده بازیکن.

در روز بین میامی قرار بود به میزبانی کهکشان خود را برای خانه, درب بازکن, بکهام و خانواده اش رفت و به این تیم موقت ورزشگاه در فورت Lauderdale ، دختران ادویه’ “ادویه تا زندگی خود را” با بازی در این ورزشگاه را سیستم PA — اتصالات از همسر بکهام, ویکتوریا, بخشی از این گروه است.

تعلیق شده است به خصوص دشوار در Nashville, FC. در هفته قبل از بازی نهایی 1-0 دست دادن در پورتلند ایالت تنسی گیر کرده بود توسط یک سری از گردباد.

“مقدار زیادی به فرایند برای همه ما در چند هفته گذشته” نشویل هافبک داخ مک کارتی گفت: در رسانه های اجتماعی. “برای من, ورزش همیشه یکپارچه در زمان های دشوار است اما ما در حال ورود به قلمرو ناشناخته و تصمیم برای به تعویق انداختن بازی یک حق است. بهداشت و ایمنی از جوامع ما می آید برای اولین بار و همیشه باید. ایمن ماندن دوستان است.”

لیگ گام خود را برای کاهش برخی از ضرر و زیان به طور موقت قطع حقوق Garber ابوت و معاون کمیسر گری استیونسون 25٪. دیگر جلو دفتر کارکنان نیز باید حقوق خود را برش داده اما نه اخراج و یا furloughs برنامه ریزی شده بود.

جیووانی Savarese فعلی مربی از چوب بود که در میان لیگ بازیکنان که فصل اول ستایش MLS رهبری برای دست زدن به آن از یک وضعیت دشوار.

“جلسات و مکالمات است که رفته اند در چند هفته گذشته به مالکیت گروه فوق العاده است در راه آنها شده اند در واکنش به تلاش برای مطمئن شوید که آنها در حال فعال به مطمئن شوید که آنها انتظار دارند هر وضعیت و قرار دادن یک برنامه در محل” Savarese گفت. “پس این لیگ بسیار متفاوت تر از آنچه در آن استفاده می شود. اگر آن را در روز به رفتن را از طریق این لحظه آن خواهد بود بسیار دشوار است.”

Vermes لیگ طولانی ترین-شاغل مربی که او نیز یکی از مراسم تحلیف بازیکنان معتقد است MLS به خوبی موقعیت خود را حفظ شتاب.

“من معتقدم که ورزش ما خواهد آن را نه تنها زنده ماندن این, اما من فکر می کنم آن را رشد و ادامه خواهد داد به رشد به دلیل من فکر می کنم چیزهایی که قرار داده شده است در محل چیزهایی هستند که پایدار” Vermes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de