MLB مالی پیشنهاد برای صرفه جویی در 2020 فصل در نظر گرفته شده “غیر استارت” توسط بازیکنان

رشته کوه های راکی مسکن اسکات Oberg, تیم بازیکن نماینده خواسته شد سه شنبه صبح اگر او را تشویق کرد که لیگ اصلی بیس بال می تواند نجات بخش از 2020 فصل است.

“من خوشبین هستم اما من فکر می کنم که در مورد تا آنجا که من می توانید بروید” Oberg گفت. “من فکر می کنم, آن را قطعا در همه بهترین بهره را قادر به عقب بر گردیم در این زمینه است. از یک چشم انداز گسترده تر به عنوان یک کل بیس بال ممکن است کمک به این کشور برای درمان در بعضی از فرم یا مد.”

اما Oberg نظر آمد قبل از MLB خود را ارائه پیشنهاد مالی به بازیکنان MLB اتحادیه در روز سه شنبه بعد از ظهر. می گویند که بازیکنان کمتر از شاداب کتمان حقیقت خواهد بود.

“بازیکنان این را به عنوان یک غیر کامل-استارت” یک عامل گفت. “این تقریبا مانند زمانی که بازیکنان و تیم ها از طریق داوری. اولین مرحله از داوری همه چیز در مورد ذکراست. من فکر می کنم که چه خبر است در اینجا.”

شنبه اولین بار بود که دو طرف باید به طور رسمی مورد بحث و بررسی یک طرح اقتصادی در تلاش برای باز کردن همه گیر و کوتاه فصل 4 جولای. امید است که تیم می تواند باز کردن یک دوم “آموزش بهار” توسط حدود 10 ژوئن. زمان در حال رشد است کوتاه برای دو طرف برای رسیدن به یک توافق است.

MLB کاهش یافته است, یک پیشنهاد درآمد-sharing plan — یکی MLBPA به سرعت رد شده و به جای معرفی یک مقیاس کشویی از جبران خسارت است. لیگ, منبع که بررسی این طرح گفت: طرح کاهش حقوق از بالاترین پرداخت بازیکن با بالاترین پرداخت بازیکن گرفتن کمتر کاهش از خود سرشکن سهام. ایالات متحده آمریکا امروز اولین گزارش اخبار.

“ما یک پیشنهاد به این اتحادیه است که به طور کامل سازگار با واقعیت های اقتصادی رو به ما ورزش” MLB در بیانیه ای گفت. “ما به جلو نگاه به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA.”

متس right-hander مارکوس بود علنا ابراز بی میلی برای صاحبان ارائه دهد.

“در این فصل به دنبال ندارد و امیدوار کننده” بود توییتی. “نگه داشتن ذهن و بدن آماده بدون در نظر گرفتن. زمان به شیرجه رفتن به زندگی پس از بیس بال و پروژه ها. امیدوارم که هر کس به ماندن امن و سالم است. روشن تر بار جلوتر!”

در حالی که این حجم از پیشنهاد کاهش پرداخت نامشخص است, ESPN گزارش داد که بالاترین پرداخت بازیکن می تواند دریافت کمتر از 40 درصد از خود را کامل فصل حقوق. با توجه به ESPN یک بازیکن ساخت 35 میلیون دلار در سال 2020 (که رشته کوه های راکی ستاره سوم baseman نولان Arenado برنامه ریزی شده بود را) خواهد پرداخت حدود 7.8 میلیون نفر است. یک بازیکن ساخت 10 میلیون دلار را حدود 2.9 میلیون و یک بازیکن ساخت 1 میلیون دلار را $434,000.

صاحبان و بازیکنان باید عمده اختلاف نظر در مورد ماه مارس توافق که دو هفته پس از آموزش بهار بود و تعطیل. که در آن نقطه MLBPA توافق برای سرشکن حقوق برای آینده کوتاه فصل است. صاحبان ادعا کرد که زبان از توافق به آنها اجازه داد تا دوباره به این موضوع از بازیکن پرداخت اگر فصل تا به حال برای رفتن بدون طرفداران در می ایستد. این اتحادیه مخالفت با این تفسیر از توافق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>