MLB رد 114-برنامه بازی و می گوید اتحادیه هیچ ضد AP منبع می گوید

نیویورک — لیگ اصلی بیس بال را رد کرده و بازیکنان را برای یک 114-بازی فصل به طور منظم در همه گیر تاخیر فصل با هیچ اضافی کاهش حقوق و دستمزد و گفت: این اتحادیه آن نیست که برنامه را به یک counterproposal یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود روز شنبه زیرا هیچ اظهارات مجاز شدند.

بازیکنان ساخته شده پیشنهاد خود را روز شنبه از یک 82-بازی فصل به طور منظم در مدیریت پیشنهاد هفته گذشته است. روز باز خواهد بود 30 ژوئن و فصل به طور منظم خواهد اکتبر به پایان رسید. 31 نزدیک به پنج هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 27 نتیجه رسیدند که MLB پیشنهاد گیر از فصل اصلی برنامه.

MLB گفت: این اتحادیه آن را به حال هیچ علاقه ای به تمدید فصل به ماه نوامبر هنگامی که آن را ترس از موج دوم coronavirus می تواند مختل postseason و خطر اندازد $787 میلیون در پخش درآمد. MLB اطلاع اتحادیه از رد در نامه ای ارسال ایمیل من چهارشنبه.

در حالی که مدیریت آن پیشنهاد شده می تواند یک فصل به طور منظم در حدود 50 بازی با هیچ حقوق و دستمزد کاهش آن به طور رسمی پیشنهاد شده است که مفهوم است.

تیم ها و بازیکنان امید به شروع فصل در ballparks با طرفداران و تیم ادعا می کنند آنها را حفظ زیان بزرگ اگر حقوق برش نیست ، دو طرف توافق کردند تا یک معامله مارس 26 است که در آن بازیکنان پذیرفته شده سرشکن حقوق در ازای $170 میلیون در پیشرفت و تضمین می کنند که اگر فصل است اوراق هر بازیکن را دریافت کنید 2020 خدمات مطابق زمان چه بازیکن تعلق در سال 2019.

که معامله به نام “حسن نیت” در مذاکرات بیش از بازی در خالی استادیوم یا در خنثی سایت. این اتحادیه گفته است هیچ اضافی کاهش قابل قبول هستند.

MLB پیشنهاد در 26 ماه مه خواهد پایین تر 2020 حقوق از حدود 4 میلیارد دلار به حدود 1.2 میلیارد دلار ایجاد یک مقیاس کشویی از کاهش. بازیکنان در $563,500 حداقل خواهد حدود 47 درصد از اصلی خود حقوق و دستمزد و کسانی که در بالا به رهبری مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول در $36 میلیون — دریافت کمتر از 23 درصد است.

اتحادیه ارائه خواهد باید حقوق مجموع حدود 2.8 میلیارد ترک هر بازیکن حدود 70 درصد از اصل های حقوق و دستمزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>